CHOVATELSKÁ STANICE  LIBAMI

Novinky | Úvod | Odkazy | Story | Memory | Kontakt | Juniorhandling | Krycí psi
Charakteristika plemen | Naši psi | Výrobky | Fotogalerie |  Štěňata

                                                                                                                                    štěňata - puppies 2010
                                                       Chesapeake bay retriever  -  vrh F

 24.8.2010 se narodila štěňátka vrhu F / the F litter puppies were born.

Plánovaný odběr - ready to go - 12.10. 2010                                  
CHOVATELSKÝ SERVIS

 

otec JCH Adey May´s Hey Jude  "Jack" ( NL )                  matka JCH Xanadu Tara for Libami ( USA)
        sire English version                                                                            dam English version

                

 

 Jedná se o excelentní spojení importovaných jedinců. Oba jsou v našem majetku, takže známe jejich skvělé pracovní a povahové vlastnosti. 
Jack pochází z Nizozemí z prestižní chovatelské stanice Adey May´s, která je založená na linii Dunnel´s, což je linie americké chovatelky, která se zabývá chovem chessies již celá desetiletí a svým věkem se blíží devadesátce. Adey May´s odchovy disponují absolutně zdravými klouby a výborně drží tuto vlastnost u svých potomků, což se nám velice osvědčilo v předcházejícím chovu. Jack je nádherný pes, výborné stavby těla. Je to pes s vynikající chutí do práce. Pracuje jako aktivní lovecký pes, je to základní pes mysliveckého sdružení. Je nositelem titulu Juniorchampion.
Tara
pochází z USA. Má rovněž skvělý exteriér, je rovněž nositelkou titulu Juniorchampion. Chtěli jsme do chovu kvalitní fenu ze země původu. Američtí jedinci vynikají především skvělým úhlením, které je nezbytné pro lehký a aktivní pohyb a velkou výdrž. Její matka Ivy vyhrála mnohokrát titul BOB a dosáhla neskutečného úspěchu na nejprestižnější výstavě ve Westminsteru, kde zvítězila v poli 32 šampionů. Tara je rovněž jako Jack lovecky vedena, je neúnavná, má vynikající nos.
Na svých zkouškách byla hodnocena jako fena s vynikající chutí do práce!
Absolutní nepříbuznost rodičů a jejich linií je nezbytná pro absolutní zdraví štěňátek, neboť pouze široký genofond a velká genová variabilita je základem zdravého potomstva.

Z tohoto vrhu očekáváme absolutně zdravé a vitální jedince jedinečného exteriéru s vynikajícími pracovními vlohami.
Štěňátka budou vhodná jak pro výstavy a chov, tak i pro rodinný život. 
 

It's an excellent combination of individuals of foreign lines. Jack comes from the Netherlands from the prestigious kennel Adey May's, which is based on a line Dunnel's, an American breeder lines, which deals with farming chessies for decades, and its age is close nineties. Adey May's progeny have absolutely perfectly healthy joints and holding this property for their offspring. Jack is a beautiful dog, great physique. It's a dog with an excellent taste for work. Works as an active hunting dog. He received the title of Junior Champion. Tara also has a great exterior, we wanted to breed a quality dog from the country of origin. American individuals stand above all great angulation, which is necessary for light and active movement and great power.
Absolute outcross parents and their line is an absolute essential for the health of puppies, since only a broad gene pool and a large gene variability is the basis of healthy offspring. Puppies will be suitable for exhibition and breeding, as well as for family life.
 
Fletch Jack Libami  ♂  
Floyd Jack Libami  ♂  
Fox Jack Libami  ♂  
Frank Jack Libami  ♂  
Forlan Jack Libami  ♂  


 

17.3.2012

Harry  Jack Libami a Fox Jack Libami

 

 

20.10.2010

Štěňátka mají 8 týdnů. Doma je ještě Floyd, kterému se hodně věnujeme a je naprosto boží. Je zvyklý být doma na gauči a je už celkem čistotný. Je také zvyklý na dospělé psy, nejraději má Kimi, která je hodná a trpělivá. Je hodně venku, výborně reaguje na přivolání. Také má sklony k aportování, které ho moc baví. Je velice mohutný, s krásnou hlavou. Bude to silný, klidnější pes.

 

 

 

13.10.2010

Štěňátka mají 7 týdnů.

 

 

 


 

30.9.2010

 Pejskové mají 5 týdnů. Jsou stále velice vyrovnaní, všichni váží mezi 3,4 - 3,5 kg. Jsou velice silní, výborně prospívají. Dnes byli poprvé venku a byli absolutně nebojácní a zvídaví. Museli jsme jim sundat rozlišovací obojky a nahradit je stužkami, protože už jim byly těsné.
Mají skvělou stavbu a velice kvalitní srst.

 

 

20.9.2010

 Pejskové mají 4 týdny. Byli podruhé odčerveni sirupem Drontal junior. Jsou stále velice vyrovnaní, všichni váží mezi 2 - 2,1 kg. Jsou velice silní, výborně prospívají. Také se zdají hodně sebevědomí.
 

the males are 4 weeks old. They have got second worming syrup Drontal junior. They are very balanced, all have weight between 2 - 2,1 kg.
 

11.9.2010

 Pejskové mají 18 dní. Byli poprvé odčerveni sirupem Drontal junior. Jsou velice vyrovnaní, všichni váží mezi 1400 - 1500 g.
Jeden pejsek je volný, jeden předběžně rezervovaný, ostatní jsou již zadaní.

the males are 18 days old. They have got first worming syrup Drontal junior. They are very balanced, all have weight between 1400 - 1500 g.
One boy is available, one pre-booked, others are reserved.

2.9.2010

 kluci mají 9 dní. Výborně prospívají, mají už 1 kg. Zatím je to bez práce, Tara se stará výborně. Kluci jsou velcí a silní, rozdíl od předešlých vrhů vidíme v kvalitnější srsti, která je u tohoto plemene velice důležitá.
 

boys are 9 days old. They are very well, their weight is 1 kg. Tara takes care excellent. The boys are big and strong, unlike the previous litters can be seen in better hair, which in this breed is very important.

 

 

24.8.2010 se narodilo 5 štěňátek, 5 pejsků. Klasický zákon schválnosti, neboť jsme měli mnoho poptávek po fenkách. Pejskové jsou nádherní, hlavně, že jsou všichni zdraví a dobře prospívají. Tara, jak je vášnivá a neúnavná při práci, je také velice klidná a trpělivá matka. Obě naše americké holky nás stále mile překvapují.
The puppies were born, 5 males. We had so much demand for females. Doggies are wonderful, especially that they are all well and good for health. Tara, as a passionate and tireless work is also very calm and patient mother. Our two American girls us still pleasantly surprised.

 

Úvod | Charakteristika plemen | Naši psi | Fotogalerie | Štěňata | Kontakt | E-Mail

 

 

 

..:: TEL   777 587 649 ::..