CHOVATELSKÁ STANICE

LIBAMI

Novinky | Úvod | Odkazy | Story | Memory | Kontakt | Juniorhandling | Krycí psi
Charakteristika plemen | Naši psi | Výrobky | Fotogalerie |  Štěňata
štěňata 2010 puppies
Parson Russell Terrier  vrh " J " litter

Dne 22.5.2010 se narodila štěňátka - the puppies were born.

Plánovaný odběr - ready to go -
10.7.2010

CHOVATELSKÝ SERVIS

      
matka - dam
Hébé Paleur  (english)            otec - sire CH Chico Tanenbruck (english)

                    Jedná se o opakované spojení, neboť v předešlých vrzích - vrh A a vrh D se narodila krásná a standartní štěňátka. Všechna štěňátka z těchto vrhů mají nůžkový skus a jsou plnochrupá. Předností obou rodičů je silná a pevná kostra, korektní stavba těla, krásná hlava a temperamentní, přátelská povaha a pevné zdraví. 
Otec Chico je Šampion ČR, vyniká výborným úhlením, elegantní linií krku a skvělým pohybem. Je synem jednoho z nejlepších českých parsonů - MultiCh. Froda Černý faun. Je vítězem mnoha coursingových závodů a též je výborný v soutěžích agility a v norování.
Matka Hebi je dcerou velice kvalitní holandské feny ICH Gulabin´s Gigi Lou. Očekáváme kvalitní trikolorní štěňátka se srstí broken a hrubou, která budou vhodná pro chov nebo jako sportovní a rodinný společník.

This is a repeatet litter as in previous litters - A litter and D litter was born beautiful and standard puppies. All puppies from these litters are scissor bite and full dentition.
The advantage of both parents is strong and solid bone, correct body structure, beautiful head and lively, friendly nature and good health.
Sire
Chico is Champion CR, stands an excellent angulation, elegant lines of the neck and great movement. He is the son of one of the best Czech Parson - Ch. Frodo Černý faun. He has won many races of coursing and also is excellent in agility competitions and bolting.
Dam
Hebi is the daughter of a excellent Dutch female ICH Gulabin Gigi's Lou. We expect high-quality tricolor puppies - broken and rough coat, which will be suitable for breeding or as a sports and family companion.                                                                           
CHOVATELSKÝ SERVIS

Jackpot Chico pes / male, tricolor                                                               export the Slovakia
Jackie Hebi fena / female, tricolor                                                         
Jinna Hebi fena / female, tricolor                                                         
Julia Hebi fena / female, tricolor                                                          

18.7.2010  Jinna našla nový domov u příjemných lidí v České Třebové. Zde na fotkách ještě u nás s malými ridgebačíky.

 


Nové fotky Jackie z nového domova. Jsme rádi, že se má, jak se má. Děkujeme.12.7.2010  Štěňátka se rozjela do nových domovů, doma zůstala už jen Jinna, která je ještě volná. Je to krásná parsoní holčička s broken srstí, milou, veselou a hravou povahou. Je nebojácná, ráda jí a hraje si. Je zajímavé, na to jak je malá, jak si dokáže sama dlouho hrát a bavit se. Má moc pěknou stavbu těla a perfektní a zajímavé zbarvení.

 


Zde jsou nové fotky Jackpota, který bydlí na Slovensku v rodině Keonova syna Arese.
Myslíme, že kluci se budou mít rádi, jezdit spolu na výstavy, coursingy atd. Jsme moc rádi.
 29.6.2010
 Štěňátka mají 5,5 týdne, chodí ven a socializují se. Jsou veselá a nebojácná. Budou z nich výborní společníci, kteří okoření život každému. Volný je pejsek Jackpot. Je hodně podobný otci Chicovi. povahu má nebojácnou, ale není hyperaktivní. je kontaktní na člověka a velice mazlivý. Uvolnila se také fenka Jinna, která již byla zazálohovaná. Jinna je klidnější štěňátko, je také nebojácná a má ráda lidi. Je moc pěkná, bude vhodná do chovu i jako krásný pejsek do rodiny.
Puppies are 5,5 weeks old. In this time is available beautiful male Jackpot and female Jinna.

26.6.2010  Štěňátka prospívají výborně, jen je tento vrh zakletý co se týče rezervací a tak se nám dnes uvolnil Jackpot. Je k dispozici pro serióznějšího nového majitele. Je naprosto neohrožený, nedá se ani starším ridgebackům.
Puppies are 4 weeks old. In this time is available very nice female Julia and beautiful male Jackpot.

 

23.6.2010  Štěňátka mají 4 týdny. Byla podruhé odčervena.
Dnes byla poprvé venku a byla ještě trochu nejistá, ale pomalu se začínala otrkávat. Především Jackpot byl neohrožený a zvykl si hned. Poznali se s malými RR, kteří již byli venku poněkolikáté a je na nich vidět, že už jsou sebejistí. Malí parsonci poznali i dospělé psy. Začínáme přikrmovat krmivem Royal Canin Starter. Od minulého týdne se trochu změnily rezervace, Jackie je zadaná, Jinna je předběžně rezervovaná, ale uvolnila se Julia, budoucí majitel přesunul svoji rezervaci na další vrh.

Puppies are 4 weeks old.
In this time is available very nice female Julia.

 

14.6.2010  Štěňátka mají 3 týdny. Jejich současná váha je přes 800 g.
Rostou do krásy, všechna jsou standartní, bez jakéhokoliv problému či vady, vhodná do chovu, výstavy i do rodiny. Jejich 4-měsíční sestra z vrhu H Hessy na speciální výstavě teriérů byla vyhlášena nejkrásnějším štěnětem -  fenkou plemene a poté i celé výstavy! I tato štěňátka jsou nádherná a budou z nich krásní zástupci svého plemene. V tuto dobu jsou volné ještě dvě fenky Jackie a Jinna.
Puppies are 3 weeks old. Their current weight is over 800 g.
Grow in beauty, all are standard, without any problems or defects, suitable for breeding, exhibition and family. Their 4-month sister of the H litter
Hessy on Special terrier show was proclaimed the most beautiful puppy - female of breed and then the whole show! And these puppies are beautiful and they are pretty representative of their breed. In this time are still available two females, Jackie and Jinna.
 


7.6.2010
 Štěňátka mají 2 týdny. Byla poprvé odčervena. Jejich současná váha je přes 600 g.
Mají výbornou stavbu a kvalitní srst. V tuto dobu je volný pejsek a  fenka.
The puppies are 2 weeks old. We have made first deworming, their weight is over 600 g.
They have excellent shape and quality coat. At this time is available male and the one female.

   


31.5.2010 štěňátka mají týden a výborně prospívají. Zde je pár nových fotografií.
The puppies are 1 week old and they are very fine. Here are a few new photos.
 


 

22.5.2010
se narodila štěňátka. Máme jednoho pejska a tři fenky.
Všichni jsou silní a krásně zbarvení.

The puppies were born. We have one male and three females.
All are strong and beautiful colors.

 

 

 

..:: TEL   777 587 649 ::..