CHOVATELSKÁ STANICE

LIBAMI

Novinky | Úvod | Odkazy | Story | Memory | Kontakt | Juniorhandling | Krycí psi
Charakteristika plemen | Naši psi | Výrobky | Fotogalerie |  Štěňata
štěňata - offsprings  2013
      Parson Russell Terrier  litter  " T "

22.3.2013 se narodila štěňátka - the puppies should be born.
Plánovaný odběr - ready to go - 10.5.2013

CHOVATELSKÝ SERVIS             Štěňátka z naší CHS

 

matka - dam Gail Hebi Libami              otec - sire CH Highland Downs Native Star "Spark"

Otec Spark je import z USA, z vynikající chovatelské stanice Highland Downs. Je Šampion USA, obdržel další tituly jako Best of Winners, Best of Opposite sex, Best of Breed atd. Spark se kvalifikoval na AKC/Eukanuba National Championship 2011. V ČR zatím měl možnost účastnit se jedné národní výstavy, kde byl s přehledem vyhlášen nejlepším psem - Národní vítěz a poté nejlepším jedincem plemene - BOB. Spark vyniká vynikajícím úhlením, které mu dává elegantní lehký pohyb a v běžném životě velkou vytrvalost. Spark je pes delšího rámce, elegantního krku a rovných zad. Jeho exteriér je bezchybný a špičkový. Měří ideálních 36 cm, je prostý veškerých onemocnění. Je testovaný - LP 0/0, luxace čočky normal, PRA neg., BAER oboustraně slyšící, je plnochrupý. Čerstvé vyšetření štítné žlázy z února 2013 je 28 nmol/l, správný tvar a uložení ledvin.

Matka Gail je vnučkou velice kvalitní holandské feny ICH Gulabin´s Gigi Lou. Rovněž je zcela zdravá s čerstvými krevními testy provedenými těsně před začátkem hárání. Gail je vynikající závodnice v agility, je vítězkou několika trofejí. Má přátelskou klidnější a velmi milou povahu. Očekáváme kvalitní trikolorní štěňátka se srstí broken, která budou vhodná pro chov nebo jako sportovní a rodinný společník.

Sire Spark is an import from the U.S., from an excellent kennel Highland Downs. He is the American Champion, he has received many titles e.g. Best of Winners, Best of Opposite Sex, Best of Breed, etc. Spark has qualified for the AKC / Eukanuba National Championship 2011. In the Czech Republic he has had the opportunity to participate in a national dog show, where he was honored with National winner, the best male and then best of breed - BOB. Spark has splendid angulation, which gives him an elegant light movement and great endurance. Spark is a dog of a longer frame, elegant neck and good topline. His exterior is flawless and superior. He is 36 cm,  which is ideal. He is free from any disease. He is tested - LP 0/0, normal lens luxation, PRA neg., BAER hearing both sides, he is full dentioned. Fresh thyroid glands function from February 2013 is 28 nmol / l, he has a correct shape and position of the kidneys.
Dam Gail is the granddaughter of a high quality Dutch bitch ICH Gulabin Gigi's Lou. She is also healthy with fresh blood tests carried out just before the mating. Gail is an outstanding athlete and competitor in agility, she is the winner of several trophies. She has very friendly relaxed and very sweet character. We expect quality tricolor puppies of broken coat, which will be suitable for breeding or as a sporting and family companion.

Tchibo Spark by Libami 

pes / male, bílá s černými znaky / white with black spots                    

Termix Spark by Libami 

pes / male, tricolor

Tonic Spark by Libami 

pes / male, tricolor                                

Turbo Spark by Libami 

pes / bílá s černými znaky / white with black spots                            

 

10.5.2013 7 týdnů / 7 weeks
Štěňátka jsou kompletně očkována, otetována a potřetí odčervena. Jsou již zcela samostatná a připravená k odchodu do nového domova.


 

24.4.2013 1 měsíc / 1 month

 


27.3.2013 4 dny / 4 days

 

23.3.2013 se narodila štěňátka. Jsou to 4 kluci.
The puppies were born. We have 4 males.


 

 

 

 

 

..:: TEL   777 587 649 ::..