Novinky | Úvod | Odkazy | Story | Memory | Kontakt | Juniorhandling | Krycí psi
Exporty |
Charakteristika plemen | Naši psi | Výrobky | Fotogalerie |  Štěňata

 

 

  Rhodesian Ridgeback   vrh " N "

 

 25.2.2013 se narodila štěňátka - the puppies were born.

Plánovaný odběr - ready to go - 15.4.2013

Štěňátka z naší CHS

CHOVATELSKÝ SERVIS

Matka matky Sashy - Bea je vynikající interšampionka, pocházející ze Slovenska, otec matky Sashy - Chilli, rovněž Interchampion, je nádherný silný pes ze Švédska.
Otec Keon je import z Itálie, jeho otec Hotstuff - americký šampion - je pes z USA a matka Chamba, rovněž americká šampionka - pochází z Jihoafrické republiky.  
Tato nepříbuznost zaručuje velkou genovou variabilitu. Široký genofond je nejlepší zárukou pevného zdraví štěňátek a prakticky vylučuje možnost výskytu genetických vad, jak je tomu možné u příbuznějších spojení. Jedná se o opakované spojení z roku
2012, které přineslo krásný a vyrovnaný vrh nádherných standartních štěňátek.

Mother of Sasha, Bea, is an excellent female, who comes from Slovakia. She is a multichampion. Father of Sasha, Chilli, is as well as Bea a multichampion. He is a wonderful and strong male imported from Sweden. Sir of the litter, Keon, is imported from Italy, his father is Hotstuff - a famous American champion. His mother, Chamba, is also an American champion and comes from the South Africa.
All dogs from the puppies' pedigree are absolutely unrelated with any other dog. This brings a huge potentional of great and strong health and also negates the occurence of any genetic defect. It is a repeated combination of two dogs from the
2012, which has brought a beautiful litter of good-quality puppies.

   

dam "Sasha"
Etana Sasha Senanga from Hungary
Import Hungary ( Sweden x Slovakia )
 

 sire "Keon"
Keonrunako Leoridge
( english )

Import Italy ( USA x RSA )
 

Otec vrhu Keonrunako "Keon"
Červeně pšeničný pes s vynikajícím rodokmenem. Americký typ psa, který má v žilách i trochu africké krve. Velice temperamentní, nekonfliktní pes.
Import z výborné Italské chovatelské stanice Leoridge, která drží americké linie. Jeho otec je Americký a Italský šampion, Import z americké stanice Rouxridge, pes jménem Hotstuff. Má v předcích legendární americké šampiony. Matka je z Africké chovatelské stanice Heshima Ya Kimba, fenka Chamba. Je Americký a Italský šampion. Její otec je  Americký a Italský šampion Bango.
Její matka je Interšampion, multi šampion Heshima Ya Kimba Ashari.

 

Sir of the litter Keonrunako
Keon is a red-wheaten male with an extraordinary pedigree. He is an American type with a little of African blood. He is a very active and amazing dog and he has never showed any kind of agression in his character.
He comes from the Italy, from an excellent kennel called Leoridge, which is based and holds the American lines. His father
Hotstuff is an American and Italian champion, imported from the USA, from the kennel called Rouxridge. His mother, Chamba, is from the African kennel Heshima Ya Kimba. She is as well as Hotstuff an American and Italian champion. Her father is a very famous champion named Bango and her mother is a multichampion female, Heshima Ya Kimba Ashari.
 

Matka vrhu Sasha - je napůl američanka, ze strany otce ponese dál linii jednoho z nejúspěšnějších psů historie chovu a výstav USA - SpringValley´s Great Gatsby - mimořádného psa s mimořádným přínosem pro celosvětový chov. Sasha vyniká prostorným a plynulým pohybem ( 2x vyhlášena jako jedinec s nejlepším pohybem na klubových výstavách v konkurenci několika desítek jedinců), vynikající délkou těla a vynikající povahou.
Sashina
babička patřila k nejúspěšnějším psů historie Švédska. Z matčiny strany ji provází stará dobrá linie psů, jedněch z prvních dovezených do Evropy z JAR.

Dam of the litter Sasha is half-American, from the father's side she is going to hold the line of one of the most successful dogs - SpringValley's Great Gatsby - an exceptional dog with an extraordinary contribution to the worldwide breeding. She excels spacious and smooth motion (twice declared as a female with the best move of the club shows' competitions with dozens of individuals), she has an excellent length of the body and an excellent character. Sasha's grandmother was one of the most successful females in the history of Sweden. Mother's side is accompanied by a good old line of dogs, some of the first imported to Europe from South Africa.

Oba jsou bezkonfliktní a vynikající společníci, naprosto zdraví, bez známek jakékoliv nemoci, testováni na oční pozadí, se správnou funkcí štítné žlázy a dalších orgánů.
Rodokmen štěňat bude z 50% americký, na sebe naprosto nepříbuzný a bude mimořádný.

Both are excellent companions and conflict-free, perfectly health, with no signs of any disease, tested for eye background, with the correct function of the thyroid gland and other organs. Pedigree puppies will be 50% American, totally unrelated to each other and will be extraordinary.

                                                                                                                                                        SpringValley's Great Gatsby 

Pro lepší orientaci je barva stužky shodná se jménem štěněte v tabulce
 The puppy’s name in the tab is marked by the ribbon’s colour it wears for a better orientation.
 

"DANTER"
Nasty Creature Libami
 

pes - standart / dog - show quality     hnědonosý / livernosed  

"TAYLOR"
Necessary Evil Libami 

pes - standart / dog - show quality  

"TOBIAS"
Night Prowler Libami 

pes - standart / dog - show quality  

"LANCER"
Nosy Parker Libami
 

pes - standart / dog - show quality  

"CHERRY"
Nail-Biter Libami

fena - standart / bitch - show quality  

"NAIRA"
Naked Truth Libami
 

fena - standart / bitch - show quality        export the Germany  

"DONNA"
Need No Introduction Libami
 

fena - standart / bitch - show quality     hnědonosá / livernosed
                                                      
     export the
Slovakia
 

"DELILAH"
New York Minute Libami
 

fena - standart / bitch - show quality         export the Slovakia  

"CHIPPA"
Night Owl Libami
 

fena - standart / bitch - show quality     hnědonosá / livernosed 

 

"SHIRLEY"
Nothing Personal Libami
 

fena - standart / bitch - show quality  

"SHELBY"
No More Drama Libami
 

fena - standart / bitch - show quality        export the Switzerland  

"JOSIE"
Not Tonight Josephine Libami
 

fena - standart / bitch - show quality  

 

13.10.2015  "DANTER"
Nasty Creature Libami
 

 

 


 

23.11.2014  "DONNA"
Need No Introduction Libami

 

4.11.2013  "DONNA"
Need No Introduction Libami

 
 

 

3.6.2013  "DONNA"
Need No Introduction Libami
 

Pekny den prajem.

    Preukaz povodu prisiel v poriadku, dakujem velmi pekne.
Na zasmiatie Vam posielam este jednu podarenu momentku nasej Donky a jej obete. : - )))).

S pozdravom Peter Sloboda

 

27.5.2013  "DONNA"
Need No Introduction Libami

 

3.5.2013  "CHIPPA"
Night Owl Libami

Nové fotografie a dopis, moc děkujeme.

Dobrý den,zdravíme do Poličky.Posíláme pár foteček.Chippka je skvělá.Je andílek i dablík.Je mazlivá,neustále něco objevuje.Pěkný víkend.Zdraví Kačengovi.

 

28.4.2013 "TOBIAS"
Night Prowler Libami

Nové fotografie a dopis, moc děkujeme.

Ahojky,
zdravím vás všechny z Bohumína.
Mám se u nové paničky moc dobře. Mamča je se mnou na mateřské, tak spolu můžeme celý den lumpačit.
Mamča o mě říká, že jsem andílek s růžkama. Když se vzbudím, tak zlobím, ale brzo se unavím a jsem zase hodný.
Nejraději jsem na zahradě a po skotačení (s klackama, kytkama, okousanou lavičkou a plyšovým zajícem) usínám mamči v náručí.
Mám dva pelíšky, ale stejně jsem nejraději, když mě mamča dá za odměnu k sobě do postele. Tak se tam mějte všichni krásně,
pac Tobias

   

 

14.4.2013 štěňátka mají 7 týdnů. Jsou již podruhé zkontrolovaná od kontrolora vrhu, jsou zdravá a krásná. Všechna aktivní a nebojácná, nebudou mít problém s přechodem. Je provedeno tetování a čipování, jsou potřetí odčervena a očkována. Již se začínají rozjíždět do nových rodin. Dnes odjela Naira do Německa, Josie do Brna a Cherry do Uničova. Mají výborné rodiny, jistě se budou mít výborně.

 

 

5.4.2013 štěňátka mají 5,5 týdne, již jsou samostatná a převedená na superprémiovou Farminu. Již je bereme po chvilkách ven, ať si zvykají na jiné prostředí a otužují se. Sníh se jim docela líbí. Po neděli budeme očkovat a potřetí odčervovat.
Puppies are 5,5 weeks old, they are already self-contained and they eat Superpremium dry food of Farmina. We already take them outside for a while every day, so that they can get used on different area and harden themselves. They like the snow. After the weekend we are going to vaccinate them and deworm for the 3rd time.

 

26.3.2013 štěňátka mají 4 týdny, již jsou přestěhována do většího a pravidelně 4xdenně dokrmována. Jsou krásná, čistá a tlusťoučká:o))
Dostávají probiotika a tráví a prospívají výborně. Dnes byla podruhé odčervena.
Puppies are four weeks old, they are moved to a bigger place. They are beautiful, clean and they are fatties: o))
They receive probiotics and their digestion works very well. They were dewormed for the second time.

 

 

19.3.2013 štěňátka mají 3 týdny, zítra začneme dokrmovat a budou se stěhovat z menší místnosti do rušnější části domu. Zde jsou nové fotografie. Puppies are 3 weeks old. There are new photos.

 

 

14.3.2013 štěňátka mají 2,5 týdne, jsou zdravá a spokojená. Všechna stále dobře prospívají. Mají 1600-1900 g. Byla poprvé odčervena. Od pondělí je začneme přikrmovat prvním krmivem Royal Canin Starter. Sasha zatím je ve výborné kondici a zvládá vše výborně. Zde jsou nové fotografie, omluvte jejich kvalitu.
Puppies are 2,5 weeks old and all of them doing very well. They weigh 1600-1900 g.

 

7.3.2013 štěňátka mají 10 dní a všechna prospívají výborně. Mají 900-1100 g.
Puppies are 10 days old and all of them doing very well. They weigh 900-1100 g.

 

 


1.3.2013 štěňátka mají 4 dny a všechna prospívají výborně. Mají nádherné, dlouhé a výrazné ridge a krásné pšeničné a červenopšeničné odstíny.
Puppies are 4 days old and all of them doing very well. They have wonderful, long and sharply demarcated ridges and beautiful wheaten and red wheaten colours.

 
 
 
 

 

 

25.2.2013 se narodila štěňátka, máme osm holčiček a čtyři chlapečky.
 27.2. byla provedena první kontrola vrhu hlavní poradkyní chovu klubu KCHRR a nebyl odhalen žádný dermoid sinus. Všechna štěňátka jsou standartní. Ve vrhu není nadbytečná bílá a žádný zálomek. Je to velice pěkný a čistý vrh geneticky nezatížených rodičů. Ve vrhu jsou tři hnědonosá štěňátka, což je v našem chovu vzácné. Zde jsou první fotky.

 25th February puppies were born, we have eight girls and four boys.
27th february was first litter control by principal advisor KCHRR breed club and there wasn´t unveiled dermoid sinus. All puppies are show quality. In the litter there is not superfluous white and no kinked tail.
In a litter we have three livernose puppies, which is  rare in our breeding. Here are the first
photos.

 


 


Více informací o rezervaci štěňátka - more information about reservation
libami@seznam.cz
 

 

 

..:: TEL   777 587 649 ::..