CHOVATELSKÁ STANICE  LIBAMI

Novinky | Úvod | Odkazy | Story | Memory | Kontakt | Juniorhandling | Krycí psi
Charakteristika plemen | Naši psi | Výrobky | Fotogalerie |  Štěňata

   

   
štěňata - puppies 2014

Chesapeake bay retriever  -  vrh L

15.1.2014 se narodila štěňátka vrhu L / the L litter puppies were born.

Plánovaný odběr - ready to go - 12.3.2014                             
100 % AMERICAN LINES                           CHOVATELSKÝ SERVIS

otec JCH Adey May´s Hey Jude  "Jack" ( import NL )                       matka JCH Xanadu Tara for Libami ( import USA )
        sire English version                                                                                                      dam English version

     

Jedná se o excelentní spojení importovaných jedinců. Oba jsou v našem majetku, takže známe jejich skvělé pracovní a povahové vlastnosti.  Je to opakované spojení, ve kterém byla krásná a vyrovnaná štěńátka. Všechna rentgenovaná štěňátka mají výsledky DKK 0/0 a DLK též pouze 0/0.
Jack pochází z Nizozemí z prestižní chovatelské stanice Adey May´s, která je založená na linii Dunnel´s, což je linie americké chovatelky, která se zabývá chovem chessies již celá desetiletí. Adey May´s odchovy disponují absolutně zdravými klouby a výborně drží tuto vlastnost u svých potomků, což se nám velice osvědčilo v předcházejícím chovu, kde jsme nikdy neměli jedince s pozitivním nálezem. Jack je nádherný pes, výborné stavby těla. Je to pes s vynikající chutí do práce, nedostižný lovec a neúnavný pracant. Pracuje jako aktivní lovecký pes, je to základní pes mysliveckého sdružení. Je nositelem titulu Juniorchampion. Je to krásný, zdravý a silný pes velice jisté a neagresívní povahy.
Tara
pochází z USA. Má rovněž skvělý exteriér, je rovněž nositelkou titulu Juniorchampion. Její absolutní předností je její nesmírně kvalitní srst, která je pro toto plemeno zásadní a také její výborné úhlení. Chtěli jsme do chovu kvalitní fenu ze země původu. Američtí jedinci vynikají především skvělým úhlením, které je nezbytné pro lehký a aktivní pohyb a velkou výdrž. Její matka Ivy vyhrála mnohokrát titul BOB a dosáhla neskutečného úspěchu na nejprestižnější výstavě ve Westminsteru, kde zvítězila v poli 32 šampionů. Tara je rovněž jako Jack lovecky vedena, je neúnavná, má vynikající nos. Na svých zkouškách byla hodnocena jako fena s vynikající chutí do práce! Má absolutně nebojácnou, přátelskou, nekonfliktní a neagresívní povahu.
Absolutní nepříbuznost rodičů a jejich linií je nezbytná pro absolutní zdraví štěňátek, neboť pouze široký genofond a velká genová variabilita je základem zdravého potomstva.

Z tohoto vrhu očekáváme absolutně zdravé a vitální jedince jedinečného exteriéru s vynikajícími pracovními vlohami.
Štěňátka budou vhodná jak pro výstavy a chov, tak i pro rodinný život. 
 

It's an excellent combination of individuals of foreign lines. Jack comes from the Netherlands from the prestigious kennel Adey May's, which is based on a line Dunnel's, an American breeder lines, which deals with farming chessies for decades. Adey May's progeny have absolutely perfectly healthy joints and holding this property for their offspring. Jack is a beautiful dog, great physique. It's a dog with an excellent taste for work. Works as an active hunting dog. He received the title of Junior Champion. Tara also has a great exterior, we wanted to breed a quality dog from the country of origin. American individuals stand above all great angulation, which is necessary for light and active movement and great power.
Absolute outcross parents and their line is an absolute essential for the health of puppies, since only a broad gene pool and a large gene variability is the basis of healthy offspring.  Puppies will be suitable for exhibition and breeding, as well as for family life.

Pro lepší orientaci je barva obojku shodná se jménem štěněte v tabulce - The puppy’s name in the tab is marked by the collar’s colour it wears

"VENUS"
Lady Beetle by Libami 

fena - female

   

"JODY"
Lady Cobra of Libami
 
  

fena - female

  Záchranná brigáda kynologů

"TARYN"
Lovey Dovey of Libami 

fena - female

   

"MADISON"
Lunar Light by Libami 
  

fena - female

export the Austria  

"DAYTON"
Lambent Dayton by Libami  ♂  

pes - male

   

"FALCON"
Long Shot of Libami 
 ♂  

pes - male

   

"DALLAS"
Loyal Dallas of Libami 
 ♂  

pes - male

   

"VINTON"
Lush Wizard of Libami 
 ♂  

pes - male

   

"EAGLE"
Lust for Life by Libami 
 ♂  

pes - male

   

 

15.2.2016     JODY

 

1.4.2015     JODY

 

 

3.1.2015     JODY

 

 

 

26.5.2014     JODY

 

Dobrý den,

posílám pár fotek Borinky (Lady Cobra).

Slečna roste jako z vody, nebrání se žádné lumpárně, má neustálou chuťk jídlu a nejraději spinká v posteli :) .... no prostě je to po všech stránkách takové veselé úžasňátko.

S pozdravem
Pat. Scavinová
 

 

 

12.5.2014   FALCON

Dobrý den nebo spíše večer :). Zdravíme ze severu, posíláme pár foteček pejska. Falcon je raubíř, je živý zlobí, kouše, no prostě štěně jak má být, ale je velmi šikovný, už umí na povel sedni, štěkej, ke mě a zůstaň. i když je to pes, kterého jsme si pořídili na zahradu, tak dosti pochybuji , že tam někdy bude, alespoň přes noc bude doma, já se ho totiž nevzdám. Spí se mnou v posteli, manžel spí na gauči, je to prostě moje zlatíčko :). Takže vás všechny moc zdravíme a pod vzkazem jsou ty slíbené fotky, jen se omlouvám za kvalitu, většina jsou foceny z telefonu. S pozdravem, Švajcrová a Falcon.

 

 

12.5.2014  DAYTON

Dobrý den,
Posílám vám pár fotek našeho dárečku.
Váží 15kg a všechno a všechny kouše, ale jinak je to zlatíčko.

Děkuji

Petr Večerka

 

 

 

2.5.2014  VENUS

krásné fotografie a dopis, moc děkujeme.

Dobrý večer, pane Kyncle,
zdravíme do Libami.
Posíláme pár fotek naší Beetlinky. Je to stále rošťačka, každý z nás již přišel o pár kousků oděvů, říkáme jí "kontaktní kousač" :o)

Jinak roste jako z vody, zvládne už i dlouhé vycházky. Snažíme se ji co nejvíce unavit, aby si pak na chvíli zdřímla a my také měli odpočinek :o)
Ve středu se chystáme na první výcvik, tak jsme zvědaví, jak ho zvládne.Zdá se nám velmi inteligentní a některé základní povely již zvládá. Samozřejmě je to náš drahoušek a jsme za ni rádi :o)

Mějte se krásně pejskově :o)

Marcela Vičanová
 
 

 

 

 

20.4.2014  VINTON

 

 

1.4.2014  JODY

 

 

8.3.2014 štěňátka mají 7 týdnů. Jsou již zcela samostatná,již mohou odcházet do nových domovů. Jsou potřetí odčervena, otetována, očipována a kompletně očkována. Zde je nové video.
The puppies are 7 weeks old.  They are ready to go. They are third dewormed, chipped and fully vaccinated. There is the new video.

 

 

21.2.2014  štěňátka mají 5 týdnů. Přecházíme na superprémiové krmivo Active Life Puppy a prospívají výborně. Chodí již pravidelně ven, jsou šikovná a zvídavá. Všechna jsou zadaná, bereme rezervace již také na vrh M, který se má brzo narodit. Zde jsou nové fotografie.
The puppies are 5 weeks old. They eat superpremium food Active Life Puppy and they are doing excellent.
All puppies are reserved, we accept reservations for puppies of litter M.  There are new photos.
 


 

13.2.2014 štěňátka mají 4 týdny, váží 2,3 - 2,6 kg. Byla podruhé odčervena, baští a prospívají výborně. Dostávají speciální startovací krmivo a probiotika pro lepší trávení. Zde je krátké video.
Puppies are 4 weeks old
and they weigh 2,3 - 2,6 kg. They have been dewormed for the second time. They eat special starting dry food and probiotics for better digestion. There is a new video.

 

 

6.2.2014 štěňátka mají 3 týdny, váží 1750 - 1950 g. Jsou silná, všechna mají velmi kvalitní srst. Zítra začneme dokrmovat a budeme je stěhovat do většího prostoru. Zde jsou nové fotografie.
Puppies are 3 weeks old
and they weigh 1750 - 1950 g. There are new photos.
 
JODY  
   
MADISON  
 
   
VENUS  
   
TARYN  
 
   
FALCON  
   
VINTON  
 
   
DAYTON  
   
DALLAS  
   
EAGLE  

 

29.1.2014  štěňátka mají 2 týdny, váží 1150 - 1300 g. Tara je klidná a výborná matka, štěňátka mají klid a prospívají výborně. Začínají koukat.
Jsou poprvé odčervena, dostávají také probiotika, aby dobře trávila. Zde jsou nové fotografie.
Puppies are two weeks old and they weigh 1150 - 1300 g.
Tara is calm and an excellent mother, the puppies grow up in calm conditions and they are doing very well. They start to open their eyes and see.They were dewormed for the first time, they also receive probiotics so that they can digest well. Here are the new photos.
 
fenky - females  
   
pejsci / males  
 


 

22.1.2014
štěňátka za první týden zdvojnásobila svoji váhu a váží 750 - 900 g. Štěňátka jsou velmi pěkná a silná, budou z nich nádherní chessies. Jsou velmi čilá s ohromnou chutí do života. Jsou zdravá, výborně prospívají.
Zde jsou nové fotografie. Volní ještě 2 kluci a holčička.
Puppies are one week old and they doubled their weight and all have 750 - 900 g. Puppies are very nice and strong, they will be wonderful representatives of their breed. They are also very lively with a great enthusiasm for life. Two males and the last female are available.
Here are some new photos.
 


Eagle
 


FalconVinton
 


Dallas
 


Dayton
 


Madison
 


TarynVenusJody

 


 

 

15.1.2014   se narodilo 9 krásných štěňátek rozličných barev.
Máme 5 pejsků a 4 fenky.
Vypadají velmi silná a aktivní.
Vrh je velmi vyrovnaný, porodní váha je 380 - 420 g. Porod proběhl rychle a hladce, Tara je zcela v pořádku a vynikající kondici.


Today were born 9 beautiful puppies of various colors.
We have 5 males
and 4 females.
They look very strong and active. Litter is very balanced, birth weight is 380-420 g. The birth went quickly and smoothly, Tara is perfectly fine and excellent
condition.
 


kluci / males
holky / females


 

 

Úvod | Charakteristika plemen | Naši psi | Fotogalerie | Štěňata | Kontakt | E-Mail

 

 

 

..:: TEL   777 587 649 ::..

Více informací o rezervaci štěňátka - more information about reservation ZDE - HERE