CHOVATELSKÁ STANICE LIBAMI

Novinky | Úvod | Odkazy | Story | Memory | Kontakt | Juniorhandling | Krycí psi
Charakteristika plemen | Naši psi | Výrobky | Fotogalerie |  Štěňata
štěňata 2014 puppies
 
Parson Russell Terrier  vrh  " C "  litter

Dne 24.8.2014 se narodila štěňátka - the puppies were born.

Plánovaný odběr - ready to go - 12.10.2014
 

 

CHOVATELSKÝ SERVIS

JRT s PP nebo bez?
Mýty, rozdíly a finance.

matka - dam Hébé Paleur  (english)                      otec - sire Highland Down´s Wild Bill Cherry
Nizozemí / ČR                                                                                                    USA

Tento vrh má 50% americký rodokmen zpestřený ze strany matky i Evropskou krví. V jejím rodokmenu najdeme mnoho vynikajících jedinců z Německa, Rakouska, Nizozemska, ale i několik již v CR narozených šampionů.

Otec Billy je import z USA, z vynikající chovatelské stanice Highland Downs. V ČR měl možnost účastnit se jedné národní výstavy, kde zvítězil ve třídě mladých a stal se nejlepším mladým psem plemene. Billy vyniká vynikajícím úhlením, které mu dává elegantní lehký pohyb a v běžném životě velkou vytrvalost. Billy je aktivní lovecký pes s vynikající chutí do práce. Je testovaný - LP 0/0, luxace čočky normal, PRA neg., BAER oboustraně slyšící, je plnochrupý. Čerstvé vyšetření štítné žlázy 31 ng/l, správný tvar a uložení ledvin. Rovněž je testovaný na velice zákeřné onemocnění tohoto plemene - LOA (Late Onset Ataxia) v laboratořích v Anglii s výsledkem CLEAR. Billy je aktivní přátelské a neagresívní povahy, miluje jakékoliv hry, především míčové.

Matka Hebi je dcerou velice kvalitní holandské feny ICH Gulabin´s Gigi Lou. Je to osvědčená chovná fena.  Předností obou rodičů je silná a pevná kostra, korektní stavba těla, kvalitní struktura srsti, krásná hlava a temperamentní a přátelská povaha bez jakýchkoliv známek agresivity.
Očekáváme kvalitní trikolorní štěňátka se srstí hladkou, broken i hrubou, která budou vhodná pro chov nebo jako sportovní a rodinný společník.
      

All puppies from these litters are scissor bite and full dentition.
The advantage of both parents is strong and solid bone, correct body structure, beautiful head and lively, friendly nature and good health.
This litter has 50% American pedigree. Sire Billy is imported from USA, from an excellent kennel Highland Downs. In the Czech Republic had the opportunity to participate in a national exhibition, where he won the junior class and became best young dog. Billy have excellent angulation, which gives him elegant light movement and in daily life great endurance. Billy is an active hunting dog with an excellent taste to work. It is tested - LP 0/0, normal lens luxation, PRA neg., BAER hearing both sides, he has full dentition. Fresh thyroid 31 ng / l, the correct shape and position of the kidneys. He is LOA tested - result CLEAR.
Dam
Hebi is the daughter of a excellent Dutch female ICH Gulabin Gigi's Lou. We expect high-quality tricolor puppies - broken and rough coat, which will be suitable for breeding or as a sports and family companion.
 

"FABRIZIO"
Carpe Diem Libami
  ♂

pes / male, tricolor

 
"SANSA"
Carpe Noctem Libami
 

fena / female, tricolor               export the Slovakia

 
"LIA"
Carpe Vinum Libami 

fena / female, tricolor           

 

 

1.4.2015  Sansa

 

26.1.2015  Lia

 

3.1.2015  Lia

 

 

5.11.2014  Lia
 

 


20.10.2014 
Lia

 

4.10.2014  štěňátka mají 5,5 týdne, zde jsou nové fotografie.

 

 

20.9.2014  štěňátka mají 4 týdny, již jsou přestěhována do většího prostoru v domě a pravidelně 4x denně dokrmována.
Jsou krásná, čistá a tlusťoučká:o)  Dostávají probiotika a tráví a prospívají výborně. Dnes byla podruhé odčervena.
Puppies are four weeks old, they are moved to a bigger place in the house. They are beautiful, clean and they are fatties: o))
They receive probiotics and their digestion works very well. They were dewormed for the second time.

Volná k rezervaci fenka Sansa. Female Sansa is available.

 

 

1.9.2014  štěňátka mají 1 týden, váží okolo 400 g. Hebi je výborná matka, štěňátka mají klid a prospívají výborně.  Zde jsou nové fotografie.
Puppies are one week old and they weigh about 400 g.
Hebi is an excellent mother, the puppies grow up in calm conditions and they are doing very well. Here are the new photos.


SANSALIAFABRIZIO


 

24.8.2014 se narodila štěňátka. Jsou tři, dvě fenky a pejsek.
Štěňátka jsou zajímavě zbarvená, silná a vyrovnaná. Pejsek váží 230 g, fenky 200 g.
The puppies were born. We have 2 females and 1 male wonderful colours and markings. The dog weigh 230 g, females weigh 200 g.
Puppies are very strong and balanced.

SANSA

   
LIA  
   
FABRIZIO  

 

 

..:: TEL   777 587 649 ::..