CHOVATELSKÁ STANICE

LIBAMI

Novinky | Úvod | Odkazy | Story | Memory | Kontakt | Juniorhandling | Krycí psi
Charakteristika plemen | Naši psi | Výrobky | Fotogalerie |  Štěňata
štěňata - offsprings  2014
      Parson Russell Terrier  litter  " Z "

27.11.2013 se narodila štěňátka - the puppies were born.
Plánovaný odběr - ready to go - 15.1.2014

CHOVATELSKÝ SERVIS             Štěňátka z naší CHS

 

matka - dam Hestiá Paleur  (english)                     otec - sire CH Highland Downs Native Star "Spark"

  


Otec Spark je import z USA, z vynikající chovatelské stanice Highland Downs. Je Šampion USA, obdržel další tituly jako Best of Winners, Best of Opposite sex, Best of Breed atd. Spark se kvalifikoval na
AKC/Eukanuba National Championship 2011. V ČR zatím měl možnost účastnit se jedné národní výstavy, kde byl s přehledem vyhlášen nejlepším psem - Národní vítěz a poté nejlepším jedincem plemene - BOB. Spark vyniká vynikajícím úhlením, které mu dává elegantní lehký pohyb a v běžném životě velkou vytrvalost. Spark je pes delšího rámce, elegantního krku a rovných zad. Jeho exteriér je bezchybný a špičkový. Měří ideálních 36 cm, je prostý veškerých onemocnění. Je testovaný - LP 0/0, luxace čočky normal, PRA neg., BAER oboustraně slyšící, je plnochrupý. Vyšetření štítné žlázy z února 2013 je 28 nmol/l, správný tvar a uložení ledvin.
Matka Hesty je dcerou velice kvalitní holandské feny ICH Gulabin´s Gigi Lou. Rovněž je zcela zdravá s čerstvými krevními testy provedenými těsně před začátkem hárání. Vyšetření štítné žlázy 32 nmol/l, což svědčí o jejím naprostém zdraví. Očekáváme kvalitní trikolorní štěňátka se srstí broken, která budou vhodná pro chov nebo jako sportovní a rodinný společník.

Sire Spark is an import from the U.S., from an excellent kennel Highland Downs. He is the American Champion, he has received many titles e.g. Best of Winners, Best of Opposite Sex, Best of Breed, etc. Spark has qualified for the AKC / Eukanuba National Championship 2011. In the Czech Republic he has had the opportunity to participate in a national dog show, where he was honored with National winner, the best male and then best of breed - BOB. Spark has splendid angulation, which gives him an elegant light movement and great endurance. Spark is a dog of a longer frame, elegant neck and good topline. His exterior is flawless and superior. He is 36 cm,  which is ideal. He is free from any disease. He is tested - LP 0/0, normal lens luxation, PRA neg., BAER hearing both sides, he is full dentioned. Fresh thyroid glands function from February 2013 is 28 nmol / l, he has a correct shape and position of the kidneys.
Dam Hesty is the daughter of a high quality Dutch bitch ICH Gulabin Gigi's Lou. She is also healthy with fresh blood tests carried out just before the mating. She has very friendly calm and very nice character.
We expect
quality tricolor puppies of broken coat, which will be suitable for breeding or as a sporting and family companion.

 

"LOLA"  
Zippy Zoo Libami
 
fena / female, tricolor  
"ZULU"  
Zooty Zulu Libami
 
fena / female, tricolor  

 

18.9.2015    LOLA
 

Dobrý den do Libami,

v příloze si Vám dovolujeme poslat fotky „našich vašich“ pejsků, abyste se mohli taky pochlubit na stránkách J. Děkujeme za skvělé kamarády !!

Andrea Kujová, Martin Hroz a děti - Blansko
 

 

 

16.4.2014    ZULU

 
   

 

10.2.2014    ZULU

Dobrý den,
Zooty Zulu - "Jessie", nám dělá obrovskou radost, teda hlavně mně. Je to velká čiperka, pomalu ji musíme přemlouvat, aby taky trošku spala. Ale jinak je hodná, venčení zvládá venku dobře, ale většinou pospíchá rychle domů do tepla. Ejmy, naše druhá fenka, ji sice má občas plný zuby, byla zvyklá na svůj klid, ale zvykají si na sebe a také spolu řádí. Každý Jessie obdivuje, jak je nádherná, až to je na obtíž, protože se pak chce mazlit s každým kolemjdoucím.
Zasílám nějaké fotečky. Přejeme hezký den,
Hanka Šedivá, Jessie, Ejmy

 

 

13.1.2014  štěňátka mají 6,5 týdne. Jsou již zcela samostatná, brzy mohou odcházet do nových domovů. Jsou potřetí odčervena, otetována a kompletně očkována. Zde jsou nové fotografie.
The puppies 6,5 weeks.  They are ready to go this week. They are third dewormed, chipped and fully vaccinated.
There are new
photos.

 

1.1.2014  štěňátka mají 5 týdnů, již jsou přestěhována do většího prostoru v domě a pravidelně 4x denně dokrmována.
Jsou krásná, čistá a tlusťoučká:o)) Dostávají probiotika a tráví a prospívají výborně. Byla podruhé odčervena.
Puppies are five weeks old, they are moved to a bigger place in the house. They are beautiful, clean and they are fatties: o))
They receive probiotics and their digestion works very well. They were dewormed for the second time.

19.12.2013 štěňátka mají 3 týdny, váží 850 a 880 g. Začínáme je zvykat na nové povrchy a brát z bedýnky do domu, aby poznávala nové věci.
Zde jsou nové fotografie.
Puppies are 3 weeks old and they weigh 850 and 880 g.
Here are the new photos.

 

12.12.2013 štěňátka mají 2 týdny, váží 650 a 670 g. Začínají koukat.
Jsou poprvé odčervena, dostávají také probiotika, aby dobře trávila. Zde jsou nové fotografie.
Puppies are two weeks old and they weigh 650 and 670 g.
They start to open their eyes and see. They were dewormed for the first time, they also receive probiotics so that they can digest well. Here are the new photos.

 
fenka 1
fenka 2


 

5.12.2013 štěňátka mají 1 týden, váží okolo 400 g. Hesty je výborná matka, štěňátka mají klid a prospívají výborně.  Zde jsou nové fotografie.
Puppies are one week old and they weigh about 400 g.
Hesty is an excellent mother, the puppies grow up in calm conditions and they are doing very well. Here are the new photos.

fenka 1
fenka 2
   

27.11.2013 se narodila štěňátka. Máme dvě krásné trikolorní fenečky.
The puppies were born. We have 2 wonderful tricolor females.


 

fenka 1
fenka 2

 

 

 

 

..:: TEL   777 587 649 ::..