CHOVATELSKÁ STANICE

LIBAMI

Novinky | Úvod | Odkazy | Story | Memory | Kontakt | Juniorhandling | Krycí psi
Charakteristika plemen | Naši psi | Výrobky | Fotogalerie |  Štěňata
štěňata - offsprings  2015
      Parson Russell Terrier  litter  " F "

3.7.2015 se narodila štěňátka - the puppies were born.
Plánovaný odběr - ready to go - 19.8.2015

CHOVATELSKÝ SERVIS             Štěňátka z naší CHS

 

matka - dam Nikita Kelsey Libami                  otec - sire CH Highland Downs Native Star "Spark"
USA / CR                                                                                            USA


 


Tento vrh má 75% americký rodokmen zpestřený ze strany matky i Evropskou krví. V jejím rodokmenu najdeme mnoho vynikajících jedinců z Německa, Rakouska, Nizozemska, ale i několik již v CR narozených šampionů.
Otec Spark je import z USA, z vynikající chovatelské stanice Highland Downs. Je Šampion USA, obdržel další tituly jako Best of Winners, Best of Opposite sex, Best of Breed atd. Spark se kvalifikoval na
AKC/Eukanuba National Championship 2011. V ČR zatím měl možnost účastnit se jedné národní výstavy, kde byl s přehledem vyhlášen nejlepším psem - Národní vítěz a poté nejlepším jedincem plemene - BOB. Spark vyniká vynikajícím úhlením, které mu dává elegantní lehký pohyb a v běžném životě velkou vytrvalost. Spark je pes delšího rámce, elegantního krku a rovných zad. Jeho exteriér je bezchybný a špičkový. Měří ideálních 36 cm, je prostý veškerých onemocnění. Je testovaný - LP 0/0, luxace čočky normal, PRA neg., BAER oboustraně slyšící, je plnochrupý. Čerstvé vyšetření štítné žlázy z února 2013 je 28 nmol/l, správný tvar a uložení ledvin. Rovněž je testovaný na velice zákeřné onemocnění tohoto plemene - LOA (Late Onset Ataxia) v laboratořích v Anglii s výsledkem CLEAR.
Matka Nikita je čekatelkou již třetí generace potomků v naší CHS, je dcerou amerického psa Panther Creek  Pinto. Rovněž je zcela zdravá s čerstvými krevními testy provedenými těsně před začátkem hárání. Čerstvé vyšetření štítné žlázy 32 nmol/l, což svědčí o jejím naprostém zdraví. Očekáváme kvalitní trikolorní štěňátka se srstí broken, která budou vhodná pro chov nebo jako sportovní a rodinný společník.

This litter has 75% American pedigree. Sire Spark is an import from the U.S., from an excellent kennel Highland Downs. He is the American Champion, he has received many titles e.g. Best of Winners, Best of Opposite Sex, Best of Breed, etc. Spark has qualified for the AKC / Eukanuba National Championship 2011. In the Czech Republic he has had the opportunity to participate in a national dog show, where he was honored with National winner, the best male and then best of breed - BOB. Spark has splendid angulation, which gives him an elegant light movement and great endurance. Spark is a dog of a longer frame, elegant neck and good topline. His exterior is flawless and superior. He is 36 cm,  which is ideal. He is free from any disease. He is tested - LP 0/0, normal lens luxation, PRA neg., BAER hearing both sides, he is full dentioned. Fresh thyroid glands function from February 2013 is 28 nmol / l, he has a correct shape and position of the kidneys. He is LOA tested - result CLEAR.
Dam
Nikita is the daughter of a high quality American dog
Panther Creek  Pinto. She is also healthy with fresh blood tests carried out just before the mating. She has very friendly calm and very nice character.
We expect
quality tricolor puppies of broken coat, which will be suitable for breeding or as a sporting and family companion.

 

"DERRY"
Flight of Fancy Libami  

pes , bílý s černými znaky                   
male,
white with black markings                

 
"TALANI"
Force of Habit Libami  

pes , bílý s černými znaky      
male, white with black markings

 
"LAISHA"
Fais que Dois Libami
 

fena, bílá s černými znaky
female, white with black markings

 
"NAOKO"
Fait Accompli Libami
 

fena, bílá s černými znaky
female, white with black markings

 


18.9.2015  LAISHA

Dobrý den,

 posílám páreček z víkendu v Beskydech, Laisha má za sebou očkování a krásně roste ;)

 Martin

 

3.8.2015   4 týdny / 4 weeks

 

 

17.7.2015   2 týdny / 2 weeks
 

TAIKI  
   
TALANI  
   
LAISHA  
   
NAOKO  
   

 

7.7.2015   4 dny / 4 days

TAIKI

 
   
LAISHA  
 
   
TALANI  
 
   
NAOKO  
 

 

 

 

 

..:: TEL   777 587 649 ::..