CHOVATELSKÁ STANICE LIBAMI

Novinky | Úvod | Odkazy | Story | Memory | Kontakt | Juniorhandling | Krycí psi
Charakteristika plemen | Naši psi | Výrobky | Fotogalerie |  Štěňata
štěňata - puppies 2015
   Parson Russell Terrier  litter  " G "

4.7.2015  se narodila štěňátka - the puppies were born. Plánovaný odběr - ready to go - 22.8.2015

CHOVATELSKÝ SERVIS             Štěňátka z naší CHS     matka / dam
Hessy Libami "Kelsey"        otec / sire   Highland Down´s Wild Bill Cherry
  
NL / Rakousko, Německo                                                                                                         USA
 

Matka pochází z ČR po rodičích z německých, rakouských a nizozemských linií, otec je importovaný z USA. To zaručuje absolutní nepříbuznost a velkou genovou variabilitu. Široký genofond je nejlepší zárukou pevného zdraví štěňátek a prakticky vylučuje možnost výskytu genetických vad, jak je tomu možné u příbuznějších spojení. Toto spojení je opakování vrhu z roku 2012, ze kterého byla krásná a velice úspěšná štěňátka.                                                  

Otec matky Kelsey je šampion Chico Tanenbruck, syn multi šampiona Froda Černý Faun, matka je dcera holandské interšampionky Gulabin´s Gigi Lou. Kelsey je stejně jako její otec CH Chico Tanenbruck výborně úhlená, totéž očekáváme, kromě jiného i u štěňátek. Na výstavě hodnocena jako výborná, vítězka třídy, CAC. Kelsey je plnochrupá, má nůžkový skus a ideální výšku 33 cm. Srst broken, barva trikolor.       

Otec Billy je import z USA, z vynikající chovatelské stanice Highland Downs. V ČR měl možnost účastnit se jedné národní výstavy, kde zvítězil ve třídě mladých a stal se nejlepším mladým psem plemene. Billy vyniká vynikajícím úhlením, které mu dává elegantní lehký pohyb a v běžném životě velkou vytrvalost. Billy je aktivní lovecký pes s vynikající chutí do práce. Je testovaný - LP 0/0, luxace čočky normal, PRA neg., BAER oboustraně slyšící, je plnochrupý. Čerstvé vyšetření štítné žlázy 31 ng/l, správný tvar a uložení ledvin. Rovněž je testovaný na velice zákeřné onemocnění tohoto plemene - LOA (Late Onset Ataxia) v laboratořích v Anglii s výsledkem CLEAR. Billy je aktivní přátelské a neagresívní povahy, miluje jakékoliv hry, především míčové.

Předností obou rodičů je silná a pevná kostra, korektní stavba těla, úplný nůžkový skus, kvalitní struktura srsti, krásná hlava a temperamentní a přátelská povaha bez jakýchkoliv známek agresivity. Očekáváme štěňátka kvalitního exteriéru a pevné, přátelské a aktivní povahy. Štěňátka budou vhodná k dalšímu chovu i jako zdravý rodinný přítel. S rodiči podnikáme různé aktivity, např. agility, coursing, běhání v zápřahu a další psí sporty, baví je všechno.
Both parents have strong and firm body, correct body build, beautiful heads and live and friendly character.We are expecting show quality puppies.                                                                                                                                                                      Proč nekupovat štěně  bez Průkazu původu?!

 
"ANZE"
Gift of Gab Libami  

pes , trikolor                         
male,
tricolor   

 
"MARIO"
Gloves Off Libami  

pes , trikolor                         
male,
tricolor   

 
"KAIPO"
Goose Chase of Libami 

pes , trikolor        export the Slovenia                 
male,
tricolor   

 
"DIONDRA"
Golden Rule of Libami
 

fena, trikolor
female,
tricolor

 
"BALLARI"
Guilty Pleasure by Libami  

fena, trikolor
female,
tricolor

 
"CRYSTAL"
 Green Fingers by Libami
 

fena, trikolor
female,
tricolor

 

 

3.8.2015   4 týdny / 4 weeks

 

17.7.2015   2 týdny / 2 weeks

KAIPO  
   
ANZE  
   
MARIO  
   
DIONDRA  
   
CRYSTAL  
   
BALLARI  

 

7.7.2015   3 dny / 3 days

KAIPO

   
ANZE  
 
   
MARIO  
 
   
DIONDRA  
 
   
CRYSTAL  
 
   
BALLARI  
   
   
 
   

 

Pro více info a rezervaci můžete volat

 

..:: TEL   777 587 649 ::..

Pro více informací a rezervaci štěňátka nás, prosím, kontaktujte.
For more information and reservation of puppy contact me, please.

libami@seznam.cz