Novinky | Úvod | Odkazy | Story | Memory | Kontakt | Juniorhandling | Krycí psi
Exporty |
Charakteristika plemen | Naši psi | Výrobky | Fotogalerie |  Štěňata
 

libami@seznam.cz

..:: TEL. 00420 777 587 649 ::..

 

 

  Rhodesian Ridgeback   vrh " Q "

 

 2.1.2015 se narodila štěňátka - the puppies were born.

Plánovaný odběr - ready to go - 20.2.2015

Štěňátka z naší CHS

CHOVATELSKÝ SERVIS

Matka matky Sashy - Bea je vynikající interšampionka, pocházející ze Slovenska, otec matky Sashy - Chilli, rovněž Interchampion, je nádherný silný pes ze Švédska.
Otec Keon je import z Itálie, jeho otec Hotstuff - americký šampion - je pes z USA a matka Chamba, rovněž americká šampionka - pochází z Jihoafrické republiky.  
Tato nepříbuznost zaručuje velkou genovou variabilitu. Široký genofond je nejlepší zárukou pevného zdraví štěňátek a prakticky vylučuje možnost výskytu genetických vad, jak je tomu možné u příbuznějších spojení. Jedná se o opakované spojení z roku
2012, které přineslo krásný a vyrovnaný vrh nádherných standartních štěňátek. Sasha je rovněž matka velice úspěšného vrhu J.

Mother of Sasha, Bea, is an excellent female, who comes from Slovakia. She is a multichampion. Father of Sasha, Chilli, is as well as Bea a multichampion. He is a wonderful and strong male imported from Sweden. Sir of the litter, Keon, is imported from Italy, his father is Hotstuff - a famous American champion. His mother, Chamba, is also an American champion and comes from the South Africa.
All dogs from the puppies' pedigree are absolutely unrelated with any other dog. This brings a huge potentional of great and strong health and also negates the occurence of any genetic defect. It is a repeated combination of two dogs from the
2012, which has brought a beautiful litter of good-quality puppies. Sasha is mother of excellent litter J too.

   

dam "Sasha"
Etana Sasha Senanga from Hungary
Import Hungary ( Sweden x Slovakia )
 

 sire "Keon"
Keonrunako Leoridge
( english )

Import Italy ( USA x RSA )
 

Otec vrhu Keonrunako "Keon"

Momentálně 9,5 letý, silný, absolutně zdravý pes. Jeho krevní vyšetření ukázalo vynikající hodnoty a zdravé vnitřní prostředí, T4 v tomto věku 29 ng/l!
Červeně pšeničný pes s vynikajícím rodokmenem. Americký typ psa, který má v žilách i trochu africké krve. Temperamentní, nekonfliktní pes bez jakékoliv známky agresivity.
Import z výborné Italské chovatelské stanice Leoridge, která drží díky své americké majitelce americké linie. Jeho otec je Americký a Italský šampion, Import z americké stanice Rouxridge, pes jménem Hotstuff. Má v předcích legendární americké šampiony. Jeho matka je z Africké chovatelské stanice Heshima Ya Kimba, fenka Chamba. Je Americký a Italský šampion.
Její otec je  Americký a Italský šampion Bango.
Její matka je Interšampion, multi šampion Heshima Ya Kimba Ashari.

 

Sir of the litter Keonrunako
Keon is a red-wheaten male with an extraordinary pedigree. He is an American type with a little of African blood. He is a very active and amazing dog and he has never showed any kind of agression in his character.
He comes from the Italy, from an excellent kennel called Leoridge, which is based and holds the American lines. His father
Hotstuff is an American and Italian champion, imported from the USA, from the kennel called Rouxridge. His mother, Chamba, is from the African kennel Heshima Ya Kimba. She is as well as Hotstuff an American and Italian champion. Her father is a very famous champion named Bango and her mother is a multichampion female, Heshima Ya Kimba Ashari.
 

Matka vrhu Sasha - je napůl američanka, ze strany otce ponese dál linii jednoho z nejúspěšnějších psů historie chovu a výstav USA - SpringValley´s Great Gatsby - mimořádného psa s mimořádným přínosem pro celosvětový chov. Sasha vyniká prostorným a plynulým pohybem ( 2x vyhlášena jako jedinec s nejlepším pohybem na klubových výstavách v konkurenci několika desítek jedinců), vynikající délkou těla a vynikající povahou.
Sashina
babička patřila k nejúspěšnějším psů historie Švédska. Z matčiny strany ji provází stará dobrá linie psů, jedněch z prvních dovezených do Evropy z JAR.

Dam of the litter Sasha is half-American, from the father's side she is going to hold the line of one of the most successful dogs - SpringValley's Great Gatsby - an exceptional dog with an extraordinary contribution to the worldwide breeding. She excels spacious and smooth motion (twice declared as a female with the best move of the club shows' competitions with dozens of individuals), she has an excellent length of the body and an excellent character. Sasha's grandmother was one of the most successful females in the history of Sweden. Mother's side is accompanied by a good old line of dogs, some of the first imported to Europe from South Africa.

Oba jsou bezkonfliktní a vynikající společníci, naprosto zdraví, bez známek jakékoliv nemoci, testováni na oční pozadí, se správnou funkcí štítné žlázy a dalších orgánů.
Rodokmen štěňat bude z 50% americký, na sebe naprosto nepříbuzný a bude mimořádný.

Both are excellent companions and conflict-free, perfectly health, with no signs of any disease, tested for eye background, with the correct function of the thyroid gland and other organs. Pedigree puppies will be 50% American, totally unrelated to each other and will be extraordinary.

                                                                                                                                                        SpringValley's Great Gatsby 

 

"QAISER"
Qaiser Keon Libami 

pes - nestandart ( krátký ridge ) / male - pet quality ( short ridge )  

"QARAAR"
Qaraar Keon Libami 

pes - standart / male - show quality                     

"QEB"
Qeb Keon Libami 

pes - standart / male - show quality                     

"QARI"
Qari Sasha Libami
 

fena - standart / female - show quality                

"QUANY"
Quany Sasha Libami 

fena - standart / female - show quality  

Pro lepší orientaci je barva stužky shodná se jménem štěněte v tabulce
 The puppy’s name in the tab is marked by the ribbon’s colour it wears for a better orientation.

 

15.3.2015   QARI

   

 

14.2.2015 štěňátka mají 6 týdnů, zde jsou nové fotografie. Všechna jsou zadaná.
Puppies are 6 weeks old, there are new photos. All puppies are reserved.

 

4.2.2015 štěňátka mají 1 měsíc, již jsou přestěhována do většího a pravidelně 4x denně dokrmována. Jsou krásná, čistá a tlusťoučká:o))
Dostávají probiotika a tráví a prospívají výborně. Dnes byla podruhé odčervena.
Puppies are four weeks old, they are moved to a bigger place. They are beautiful, clean and they are fatties: o))
They receive probiotics and their digestion works very well. They were dewormed for the second time.

   
   
   
   


 

26.1.2015 štěňátka mají 3,5 týdne, prospívají výborně. Jsou zkontrolovaná hlavní poradkyní klubu KCHRR, všechna jsou zdravá a nemají dermoid.
Jsou poprvé odčervena. Zde jsou nové fotografie.
Puppies are
3,5 weeks old, they are very well. Here are some new photos.

 


 

 

2.1.2015 se narodila štěňátka. Je jich pět, dvě fenky a tři pejsci.
The puppies were born. We have 2 females and 3 males.

Všechna jsou aktivní a velmi vyrovnaná, porodní váha 390 - 450 g.
   All are active and very balanced with birth weight 390 - 450 g.

Foto ve stáří 14 dní

 


 


Více informací o rezervaci štěňátka - more information about reservation
libami@seznam.cz
 

 

 

..:: TEL   777 587 649 ::..