CHOVATELSKÁ STANICE

LIBAMI

Novinky | Úvod | Odkazy | Story | Memory | Kontakt | Juniorhandling | Krycí psi
Charakteristika plemen | Naši psi | Výrobky | Fotogalerie |  Štěňata

libami@seznam.cz                 ..:: TEL. 00420 777 587 649 ::..


štěňata - puppies  2016
Chesapeake bay retriever  -  vrh T

25.5.2016 se narodila štěňátka / the T litter puppies were born.
Plánovaný odběr / ready to go - 13.7.2016  

  100 % AMERICAN LINES

CHOVATELSKÝ SERVIS   

Štěňátka z naší CHS
Proč nekupovat štěně  bez Průkazu původu?! 

European Winner                                                                            Juniorchampion, Club winner
           matka / dam  
JCH Andy z Fukova "Andy"
              otec  / sire  JCH Adey May´s Hey Jude  "Jack"    
            DKK 0/0  /  HD A/A          DLK 0/0  /  ED 0/0                             DKK 0/0  /  HD A/A          DLK 0/0  /  ED 0/0       sire
English version

 

 

 Tento vrh považujeme za absolutní vrchol našeho dosavadního chovu.
Je to opakovaný vrh našeho
vrhu J, ze kterého byli mimořádní jedinci, importovaní až do Jihoafrické Republiky, Belgie či Německa.
Očekáváme štěňátka vynikajícího exteriéru, aktivní a neagresivní povahy a absolutně pevného zdraví s velmi vysokou pravděpodobností zdravých kyčlí a loktů.
Jedná se o excelentní spojení importovaných jedinců či jedinců po importovaných rodičích. Oba jsou v našem majetku, takže známe jejich skvělé pracovní a povahové vlastnosti.  Oba rodiče mají provedeny čerstvé krevní testy a mají vynikající hodnoty. Oba jsou absolutně zdraví, aktivní a veselí. Oba jsou aktivně lovecky vedeni a milují běhat v zápřahu. Mají vynikající chuť do práce a jsou velmi vytrvalí. Oba jsou ve skvělé kondici, Jack bydlel 2 roky přímo v hájence a je základním psem mysliveckého sdružení.

We consider this litter to be the top litter of our actual breeding.
It is repeated litter of our J litter, from which they were extraordinary individuals, imported to South Africa, Belgium and Germany.
We expect to get puppies of excellent exterior, very active and non-aggressive character and absolutely great health with high probability of heatlhy hips and elbows. We know the parents' amazing working characters and skills, as we have both of them at home. Jack and Andy are similar dogs, they are incredibly energetic and persistent. They are happy dogs, absolutely good to other dogs and people. Their blood tests were done recently and the results are brilliant. Jack and Andy are both official active hunting dogs, they can spend hours in the fields or a pond and they love running in harness. They are in excellent condition, Jack used to live right in a forester's lodge and he is a first-hand dog of the huntsman association.

Andy je vyjímečná fena pocházející z našeho chovu, je nositelkou titulu European Winner 2013 a European Champion. Na všech svých výstavách zvítězila ve své třídě a na Evropské výstavě v září 2013 v Ženevě porazila veškerou konkurenci čítající i americké importy a především letošní Světovou vítězku a stala se nejkrásnější fenou Evropy!
Rovněž jako Jack lovecky vedena, je neúnavná, má vynikající nos. Je nositelem titulu Juniorchampion. Na svých zkouškách byla hodnocena jako fena s vynikající chutí do práce. Oba její rodiče byli vyhlášeni jako nejlepší pracovní pes a nejlepší pracovní fena roku 2011.
Základem našeho chovu je jedna z nejkvalitnějčích světových fen, ve své době jedinečná a neporazitelná fena Sally - Dunnells Annabelle Lee. Sally se stala 2x nejlepší fenou světa a dožila se 15 let v plném zdraví. Po dvou letech čekání, jsme dostali její dceru, Aschintu. Aschinta je naprosto jedinečná fena po všech stránkách, která dala mimořádný základ našemu chovu. Matka vrhu Andy je vnučkou Aschinty a pravnučkou Sally.
Sally
se vyskytuje jako předek v rodokmenech obou rodičů, slibujeme si od této liniovky delší kostru, lepší úhlení a zcela zdravé klouby. Toto spojení obsahuje též nové linie v našem chovu, a to vynikající americké Chesabar a Pond Hollow z matčiny strany a z otcovy strany např. jeho babičku, importovanou fenu z USA Wild Mountain Suzan, světovou vítězku mladých z roku 2003 z Dortmundu, či jeho matku, evropskou vítězku mladých z roku 2004 Adey Mays Maggie May.

Andy is an exceptional female from our breeding. She is the European Winner 2013 and European Champion. In all of her exhibitions won her class or the best female, and on the European show in September 2013 in Geneva beat all competition numbering for example U.S. imports, and especially this year's world champion and became Europe's most beautiful bitch!
Andy
is likewise Jack an active hunting dog, she is tireless and has a brilliant nose. She was assessed as a female with an incredible itch to work.
We based our breeding on a one of the top-quality females of her time, absolutely unique and inconquerable
Sally - Dunnell's Annabelle Lee. Sally became a double World Winner and she died at 15 years of her age altogether healthy but old. After two years of waiting we got her daughter Aschinta.  The mother of this litter Andy is a granddaughter of Aschinta and grandgranddaughter of Sally.
Sally occurs as an ancestor in a pedigree of Andy as well as in a pedigree of Jack, we expect from this a longer subrack, better angulation and absolutely healthy joints. This combination also brings brand new lines to our breeding such as Chesabar and Pond Hollow from the mother's side. From the father's side for example a female imported from the USA Wild Mountain Suzan, Junior World Winner in 2003, who is his grandmother, or his mother Adey May's Maggie May who became a Junior World Winner in 2004.

             
Sally                                                                               Aschinta                                                       Maggie May

 

Jack pochází z Nizozemí z prestižní chovatelské stanice Adey May´s, která je založená na linii Dunnell´s, což je linie americké chovatelky, která se zabývá chovem chessies již celá desetiletí. Adey May´s odchovy disponují absolutně zdravými klouby a výborně drží tuto vlastnost u svých potomků, což se nám velice osvědčilo v předcházejícím chovu, kde našich posledních 25 štěňátek má výsledky rtg loktů a kyčlí 0/0. Jack je nádherný pes, výborné stavby těla. Má vynikající úhlení, které mu dává lehký pohyb a vytrvalost. Je to pes s vynikající chutí do práce. Pracuje jako aktivní lovecký pes, je to základní pes mysliveckého sdružení. Je nositelem titulu Juniorchampion a Klubový vítěz. Je to krásný, zdravý a silný pes velice jisté povahy.

Jack comes from the Netherlands. He was born in Adey May's kennel, which is based on the Dunnell's kennel. Dunnell's is a kennel of the American lines and it has been breeding chessies for about ninety years. Adey May's equals healthy joints and that is one of the most important attributes of this kennel. It is also approved by our kennel when our 20 latest puppies have free HD and ED. Jack is great built, he is a wonderful dog with an itch to work and hunt. Jack is an active working dog. He gained the title Junior champion of Czech republic. His character is very confident, but never aggressive.  

Adey May´s Hey Jude  "Jack"

Otec vrhu a nové video v jeho 4,5 letech.
Sire of the litter
and his new video at 4,5 years of his age
 

Z tohoto vrhu očekáváme absolutně zdravé a vitální jedince jedinečného exteriéru s vynikajícími pracovními vlohami a zcela čistými a zdravými klouby.
Štěňátka budou vhodná jak pro výstavy a chov, tak i pro rodinný život. 
From this litter we expect absolutely heatlhy and lusty puppies of extraordinary exterior with fantastic working abilities a completely clean and healthy joints. Puppies will be possible for dog shows and breeding as well as for a family life.

 

Pro lepší orientaci je barva obojku shodná se jménem štěněte v tabulce - The puppy’s name in the tab is marked by the collar’s colour it wears.
"TRAVIS"
Travis Tongue-Tied Libami 
pes - male export the Slovakia  

"WILL"
Truth Will Out Libami 

pes - male    

"TALISE"
Take It Easy Talise Libami 

fena - female    
"FANCY"
Taken Fancy of Libami
 
fena - female    
"TANGERINE"
Tangerine Timid Libami
 
fena - female    
"PINK"
Tickled Pink of Libami
 
fena - female    
"SEVEN"
Twenty-Four-Seven by Libami
 
fena - female    

 

28.6.2016 5 týdnů / weeks

   

 

17.6.2016 3 týdny / weeks

 

6.6.2016 11 dní / days

štěňátka mají 11 dní, prospívají výborně. Mají 1 - 1,3 kg. Andy je krásná, zdravá, spokojená, vše je, jak má být.

 

25.5.2016 dnes se narodila štěňátka. Máme dva pejsky a pět fenek. Porodní váha je 390 - 450 g.
The puppies were born. We have 2 males and 5 females.
The birth weight is 390 - 450 g.

 

 

 

..:: TEL   777 587 649 ::..

Pro více informací a rezervaci štěňátka nás, prosím, kontaktujte.
For more information and reservation of puppy contact me, please.

libami@seznam.cz