Čím začít se svatebními přípravami?

15. 7. 2023 | Produkty | By | 0 Comments

Byli jste někdy pozváni na svatbu?
Pokud vás někdy někdo zval na svatbu, s největší pravděpodobností jste jako pozvání dostali svatební oznámení. To je právě to, co páry na svatbu zařizují jako jednu z prvních věcí. Vyřídit jej je totiž to nejjednodušší. Už předtím než si jej necháte vyrobit, musíte mít zarezervované svatební místo a datum s časem. Pokud nechcete mít svatbu na radnici a je vám bližší spíše jiné místo jako třeba svatební stodola, budete muset počítat s tím, že seznam čekatelů je pěkně dlouhý a proto je potřeba si místo zařídit jako jednu z prvních věcí. Vše si musíte nechat potvrdit na matrice, a pak už můžete vyjet do tiskárny. V dnešní době ale můžete i oznámení vyřídit online, tedy pokud vám nevadí, že si papíry neosaháte.

svatební tabule

Co tiskárny nabízí?
Aby si tiskárny rozšiřovaly nabídku pro snoubence a mohly jim nabídnout i něco lepšího než všichni ostatní, nabízí svoje kompletně přípravná oznámení, která si stačí jen vybrat a upravit podle vás – takže se změní jen motto, místo a datum s časem a oznámení jen a světě. Jestli si chcete připravit svoje vlastní oznámení od A do Z, i to většinou dodavatelé umožňují. Můžete si sami zvolit papír, font a barvu písma, styl oznámení, zkrátka úplně všechno. Většina snoubenců oznámení vybírá osobně, protože hlavně ženy si jej prostě chtějí osahat.

svatební oznámení

Chcete mít vše sladěné?
Naprostá většina nevěst dbá na design a chtějí mít na svatbě všechno sladěné v jednom dekoru nebo v jedné barvě. Každá svatba má svoje barvy, a ve svatebních barvách bývá výzdoba, prvky na sladkém pohoštění nebo i šaty družiček. Proto je dobré ve stejném dekoru připravit i pozvánky ke svatebnímu stolu a jmenovky na stůl. Jestli chcete hostům zpříjemnit pobyt na vaší svatbě, můžete si nechat vytisknout i svatební menu a program. Uvidíte, že vše hned budete vypadat daleko lépe.