Erekce úzce souvisí s psychikou

7. 7. 2023 | Elektro | By | 0 Comments

Erekci je častokrát připisován čistě mechanický jev, kdy průnik krve do tělísek uvnitř penisu zvětší jeho objem a zajistí tak ztopoření, potřebné pro pohlavní styk, případně masturbaci. Toto tvrzení je zcela pravdivé, ale pro popis celé záležitosti nedostačující, protože prvotním popudem pro pevný penis je psychika. Musíte to mít zkrátka srovnané v hlavě, abyste dosáhli kýženého výsledku. A někteří moudří lidé ještě doplní, že to musíme mít srovnané v srdci.

dívka v posteli

Láska dokáže zázraky – jestliže je muž v intimním vztahu se ženou, která je převážně sobecká, vypočítavá a podobně negativně založená, nelze hovořit o čisté lásce, ale o reflexi, postavené na určitých výhodách. Dokud vše ve vztahu relativně funguje, zejména po fyzické stránce, takový vztah je sice chladný a nesourodý, ale stále funguje. Jakmile se něco pokazí, celé soukolí se zastaví a se skřípěním se na vás sype problém za problémem. Mnoho mužů ve snaze takové partnerce vyhovět i v sexu, si neví rada, a tak podstupují shánění Viagry bez předpisu erectmax.cz i s rizikem vážného poškození zdraví.

krásná žena

Tímto jsme jen chtěli naznačit, že láskyplný vztah, s partnerkou na úrovni, která je empatická, sdílná a ochotná řešit problémy společně ku prospěchu obou partnerů, vás spíše dovede k alternativním cestám, z nichž jednou jsou bylinky, vhodné na problémy s erekcí. Říká se jim adaptogeny a v první řadě vyživují organismus, dodávají mu potřebnou vitalitu, aby lépe zvládl stresové situace a hlavně si uvědomil, že stres je to zásadní, co brání vzniku erekce.

Jestliže začnete ze svého života stres eliminovat, postupně, ale cíleně a precizně, a spolu s tím budete užívat Kotvičník zemní nebo korejský či peruánský Ženšen, vaše erekce se vrátí k normálu a nejen to, léčba zasáhne i další potíže civilizačního rázu, jako jsou deprese, únava, problémy s nadváhou a nedostatkem energie, ztráta svalové hmoty atd.