Jedinečné zásuvky a vypínače, které se stanou skvělým bytovým doplňkem

16. 11. 2017 | | By | 0 Comments

V dnešní době už snad nenajdete interiér, který by nebyl vybavený elektroinstalačními prvky a různými druhy elektroniky a spotřebiči, které nám usnadňují a zpříjemňují život. K tomu, abyste uvařili, vyprali nebo si vysušili vlasy či se podívali na televizi nebo si poslechli rádio, prostě a jednoduše potřebujete připojení k elektrické síti a tím pádem také kvalitní zásuvky. K tomu, abyste si mohli rozsvítit světla, zase potřebujete kvalitní vypínače.

domácí zvíře

Vypínače a zásuvky z produktové řady Schneider electric unica jsou tou nevyšší špičkou mezi elektroinstalačními prvky na našem i světovém trhu. Jejich výrobce se zaměřuje na vysokou kvalitu, pevnost a odolnost svých výrobků a v neposlední řadě také na jejich moderní design. Vypínače a zásuvky Schneider electric unica jsou tak unikátními elektroinstalačními prvky, které se hodí do naprosto každého interiéru a všude se stanou skvělým bytovým doplňkem.

dráty ze zdi

Kromě toho, že se elektroinstalační prvky Schneider electric unica vyznačují dlouhou životností, spolehlivostí a funkčností, je díky jejich modernímu designu můžete uplatnit jak v domácnosti zařízené v klasickém stylu tak třeba v moderně vybavené kanceláři, ale klidně i v běžné dílně či na jakémkoliv jiném místě. Jejich strojky s hladkou leštěnou povrchovou úpravou jsou dodávány ve dvou základních barvách, které však můžete doladit dekoračními rámečky či krycími rámy v různých šířkách, velikostech a hlavně v mnoha různých rozmanitých barevných odstínech.

staré zásuvky

Díky velké barevné škále je možné vypínači a zásuvkami Schneider electric unica doladit každou místnost do jiné barvy. Jen si vyberte ten správný odstín. Kromě velkého výběru barev pro Vás máme připravený samozřejmě také velký výběr modelů, druhů a provedení. Najdete u nás nejrůznější vypínače, spínače, stmívače, zásuvky běžné síťové i datové a spoustu elektroinstalačního materiálu. Proto neváhejte a vstupte k nám.