Kompaktní zářivky, svícení budoucnosti

2. 7. 2017 | Elektro | By | 0 Comments

Světlo je světlo a v dnešní době ho potřebujeme, i když slunce zajde. Svítíme všude, pomocí nejrůznějších lamp, lampiček, lustrů a dalších svítidel. Všechny mají společnou jednu věc, potřebují světelný zdroj. Současnost všem velí, vyměnit staré světelné zdroje za ty nové, úsporné.
Úsporné žárovky, jinak také kompaktní zářivky, jsou ideálním a moderním světelným zdrojem všude, kde si umíte představit. Použít je můžete do věch svítidel po celém domě či bytě, klidně i na WC nebo do koupelny, do sklepa i na půdu.
· Výhod mají oproti klasickým světelným zdrojům mnoho, tou největší je však energetická úspora. Ta vám velmi brzy navrátí počáteční větší investici.

· Další velkou výhodou je zajisté i velmi dlouhá životnost, vydrží svítit několikanásobně déle, než staré světelné zdroje. Investovat do nich tedy nemusíte tak často.

· Nakonec je nutné zmínit, že kompaktní úsporné zářivky poskytují mnohem větší komfort při svícení, lze je totiž volit podle různých parametrů, jako například barva světla, úhel rozptylu světla atd.bulb1

Vyberte si z kvalitních výrobků osvědčených značek

Výhodou kompaktních zářivek je tedy i to, že podle místnosti si lze volit i určitý světelný zdroj. V každé místnosti si tedy lze svítit podle potřeby a nálady. Jiné světlo totiž uvítáte v ložnici a jiné třeba v kuchyni a jídelně. Lze také osvítit pouze určitý kout či předmět a vytvořit si tak nezapomenutelnou atmosféru.
Jak vidíte, kompaktní úsporné zářivky jsou nejen úsporné, ale i praktické a umožňují velmi variabilní svícení po celém bytě či domě. Vyberte si u nás a vyměňte komplet všechny světelné zdroje, investice se vám brzy vrátí. Nabízíme pouze kvalitní výrobky osvědčených značek a za velmi příznivé ceny. Sviťte i vy od teď úsporně a komfortně.bulb