Ne každý byznys vždy vynáší

15. 7. 2023 | Peníze | By | 0 Comments

Když už někdo někde nějak podniká, dělá to proto, aby si vydělal. Nebo přinejmenším hlavně proto, aby si vydělal, protože peníze nemusí být jedinou motivací k takovému počínání. A když se daří, tak se daří. Podnikatel má peněz habaděj, všichni nebo aspoň mnozí z jeho okolí mu mohou akorát tak závidět, a co by si někdo přál víc?

Jenže je tu vždycky i ta možnost, že někdy neodpovídají příjmy podnikatelů jejich představám a potřebám. I takoví podnikatelé chtějí jíst, potažmo normálně žít, a není nic neobvyklého ani na tom, že musí souběžně i strkat peníze do podnikání, aby je tím rozhojnili. A když peníze nejsou, co se s tím nadělá? Nic. Pak je to prostě mizérie.

drobné mince

Podnikatelé pochopitelně nemohou akceptovat, že někdy nemají peněz dost. Nebo vy snad znáte někoho, kdo přeruší podnikání, dokud nebude mít peníze, aniž by to negativně ovlivnilo jeho výdělečnou činnost, a navíc až do vydělání si peněz nebude třeba ani jíst? Neznáte. Nemůžete nikoho takového znát, protože nikdo takový snad ani neexistuje. A když tak chybí peníze vlastní, musí se vzít aspoň půjčka. Podnikání to totiž prodraží o úroky, ale aspoň to nejdůležitější se tím zachrání. Tedy pokud podnikatel dostane půjčku, kterou se rozhodl si vzít.

A když ji nedostane? Pak aby to zkoušel dál, zas a znovu, dokud to někde neklapne.

eura bankovky

A kde je největší naděje na to, že podnikatel v nesnázích scházející peníze formou půjčky získá? Odpovědí je obvykle americká hypotéka bez registru https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/. Jedině na tu totiž mají šanci dosáhnout i ti, kdo nesplňují to, co se od nich u většiny půjček očekává. Ani nízký příjem tu nebývá obvykle problémem, stejně jako nějaký záznam v registrech dlužníků. A proto právě o nebankovní hypotéky tolik zoufalých a i pomalu beznadějných podnikatelů žádá. Protože tito mohou dát aspoň nemovitou záruku. A ta tady bohatě stačí.