Oživte domov s barevnými rámečky!

4. 9. 2019 | Produkty | By | 0 Comments


Barevné rámeÄky unica colors z Lightpark Vám dovolí popustit uzdu fantazii. Klasické kombinace Äervené a modré (odstíny Rojo a Blue) se skvÄ›le hodí například do kuchynÄ›, kterou osvěží a oživí. Populární vintage vzhled dodají svÄ›tle růžové barevné odstíny Marfil.obývací pokoj.jpg

Trendy pastelové barvy pak doporuÄujeme samozÅ™ejmÄ› kombinovat také. Fialkové odstíny (barevný odstín Violeta) vypadají dobÅ™e spolu s krémovými (barevný odstín Cream anebo růžovÄ›jší odstín Marfil), pro ménÄ› obvyklou, avÅ¡ak údernou kombinaci zvolte fialové odstíny v kombinaci s mátovými (například barevný odstín Verde).

V ložnicích jsou obecnÄ› oblíbené odstíny pravé modré a zlaté barvy. Působí královsky a luxusnÄ›. Kombinace barevných odstínů Blue a Amarilo by tak byla perfektní, pokud chcete ložnici zároveň zútulnit. Naopak ostrým odstínům Äervené se v ložnici doporuÄujeme spíše vyhnout, neboÅ¥ spíše povzbuzují energii.

Pro romantické duše se bude v ložnici krásně vyjímat barevný odstín Azul, který na první pohled působí jako ranní obloha. Doplnit ji můžete romantickými odstíny růžové (například barevné odstíny Cream, Marfil) anebo jinými pastelovými barvami. Velice povedeně vypadá i v kombinaci se zlatou barvou (barevný odstín Amarilo), který v barevné kombinaci připomíná vycházející slunce.

Svou kancelář můžete „vybarvit“ v odstínech luxusnÄ› působící kombinace Äerné a zlaté (barevné odstíny Amarilo a například Grafit nebo Bronze). ÄŒernou dále luxusnÄ› doplní také Äervená (barevný odstín Rojo). Pro příjemnou atmosféru pak doporuÄujeme nakombinovat více odstínů pastelových barev.zamilovaný pár.jpg

Zkrátka a dobÅ™e, s barevnými rámeÄky si můžete vyhrát pÅ™esnÄ› podle svého gusta. Podívejte se na barevnou Å¡kálu a vyberte si pÅ™esnÄ› ty barevné odstíny a kombinace, které k Vám promluví. V tomto případÄ› to totiž s barvami rozhodnÄ› nepÅ™eženete.