Sviťte si, třeba celou noc

19. 12. 2017 | Muži | By | 0 Comments

Osvícení velkého prostoru sportovní haly je velmi důležité a velmi podstatné. Přes den je světlo zajištěno velkými okny, kterými do haly proudí dostatek světla. Ale co až se začne smrákat, začne být šero, které se promění ve tmu? Jak máte vyřešeno osvětlení? Počítáte se sodíkovými výbojkami?

míčové sporty

Důležité je dobře vidět nejen pro hráče, ale i pro fanoušky!
Představte si, jak nastupuje Vaše oblíbené družstvo před důležitým mačem, ale Vy mžouráte očima, abyste identifikovali své oblíbence. A to netrpíte žádnou oční vadou, která by Vám v ostrém vidění bránila! Je to jen a jen o tom, že osvětlení hracího prostoru nestojí za nic. A co teprve hráči, kterým při hře občas malá svítivost osvětlení zabraňuje vidět míč. A to je už na pováženou!

Nemyslíte, že chcete uspořit na místě, kde se to vážně nehodí? Nebo jinak. Víte, že můžete uspořit se sodíkovými výbojkami i tehdy, když budete svítit, třeba celou noc? Mají totiž přednosti, které se Vám budou líbit!

Taková sodíková výbojka patří ke zdrojům světla, které mají vysokou svítivost, nízký odběr elektrické energie, a navíc mají barvu světla, která je příjemná pro oči. Ale, co je nejpodstatnější? Na hru bezvadně uvidí nejen hráči, kteří se honí za míčem při házené, nebo malé kopané, ale i fanoušci v obecenstvu.

abstraktní body

Až zápas skončí a fanoušci budou opouštět sportovní halu, budou překvapeni, jaká je venku tma. Vůbec jim to nepřijde, protože uvnitř haly při napínavém zápase ani nepostřehnou, že venku se přibližuje černočerná tma. A to jen díky sodíkovým výbojkám, které jste, jako majitel sportovní haly, nechal nainstalovat.
Nebudete litovat výměny stávajících bludiček.

Sám nakonec zjistíte, že i celková nálada v hale při zápase je na daleko vyšší úrovni radosti ze hry, než je tomu doposud. A opět nejen ze strany hráčů, ale i fanoušků. Všichni totiž dobře vidí na to, co se na hřišti děje.