CHOVATELSKÁ STANICE

LIBAMI

Novinky | Úvod | Odkazy | Story | Memory | Kontakt | Juniorhandling | Krycí psi
Charakteristika plemen | Naši psi | Výrobky | Fotogalerie |  Štěňata
                     

        

štěňata - offsprings  2010
   Jack Russell Terrier  litter  " D "

9.9.2010 se narodila štěňátka - the puppies were born.
Máme 4 fenky a 2 pejsky - we have 4 females and 2 males.

Plánovaný odběr - ready to go - 28.10.2010              CHOVATELSKÝ SERVIS
 

dam B´Ozzie Lisa Libami                         sire  JCH Dobiáš z Velfíku

                   

Prarodiče matky pocházejí z Belgie, oba rodiče otce jsou z Austrálie. To zaručuje absolutní nepříbuznost a velkou genovou variabilitu. Široký genofond je nejlepší zárukou pevného zdraví štěňátek a prakticky vylučuje možnost výskytu genetických vad, jak je tomu možné u příbuznějších spojení.  Otec Dobiáš z Velfíku je jedním z nejúspěšnějších mladých psů v této zemi, prakticky na všech svých výstavách obsadil první místo a získal titul. Jeho otec Lemosa Hopes MANDRAKE "Wizard" je dle nás svojí povahou a vzhledem nejlepším JRT u nás.
Oba rodiče mají vyšetření luxace patelly 0/0, vyšetřeno oční pozadí - PRA, CAT, LL negativní, audiometrická testace BAER - oboustranně normální potenciály, oboustranně slyšící. U otce jednou ročně a u matky před krytím provedeno vyšetření krve včetně celkové biochemie včetně sono vyšetření ledvin, neboť russell teriéři trpí na vrozený nesprávný tvar a sníženou funkci ledvin. Oba rodiče mají správný tvar i uložení ledvin a správnou funkci štítné žlázy. Jsou absolutně zdraví a toto spolu s jejich absolutní nepříbuzností je vysokou zárukou zdraví štěńátek, což je prvořadé.
Předností obou rodičů je silná a pevná kostra, korektní stavba těla, krásná hlava a temperamentní a přátelská povaha. Oba mají vynikající pohyb. Očekáváme štěňátka kvalitního exteriéru a pevné, přátelské a aktivní povahy. Štěňátka budou vhodná k dalšímu chovu i zdravý rodinný přítel.
Both parents have strong and firm body, correct body build, beautiful heads and live and friendly character.We are expecting show quality puppies.                                                                                                                                                                 Proč nekupovat štěně  bez Průkazu původu?!
 

Douglas Bobo Libami   
Dylan Bobo Libami  ♂              export the Switzerland
Daggie Ozzie Libami   
Daisy Ozzie Libami   
Dally Ozzie Libami   
Demi Ozzie Libami   

 

26.7.2011

Daggie Ozzie Libami
Za nové foto a info o Daggie děkujeme
paní Petře Klímové

Hlásíme se z Brna s pozdravem od Daginky. Daří se jí dobře a dělá nám samou radost. Přikládám nějakou fotečku, abyste viděli, jaká krasavice z ní vyrostla.
 

Jinak chodíme s Dagi cvičit, chystáme se, že bychom začali s agility, je šikovná a hrozně ráda se učí nové cviky. Miluje lidi, čím víc tím líp, a je strašně hodná. Vůbec to není takový divočák, jako nás všichni strašili, že jack russel bude.

S pozdravem ze zachmuřeného Brna
Petra Klímová

 

 

10.11.2010 
Všechna štěňátka jsou zadaná.  Dylan odjel nejdále, bude bydlet ve Frauenfeldu ve Švýcarsku, Daisy v Domažlicích a
Daggie
bydlí v Brně.
 

23.10.2010  štěňátka mají 6,5 týdne, jsou velice silná.
S chutí žerou, dostávají superprémiovku Royal canin mini junior. Výborně prospívají. Všechna mají velice jistou a nebojácnou povahu. Každý den chodí ven.  

Volní jsou
ještě pejsek Dylan, který je velice kontaktní, nejvíce z celého vrhu miluje lidi a stále se chce mazlit a hladit a fenka Daisy. Ta je hodně samostatná, hodně zvědavá a sebevědomá s krásně silnou kostrou.
Daggie
by měla zůstat v naší CHS.
 


 

13.10.2010  štěňátka mají 5 týdnů, jsou velice pěkná a aktivní. Všechna mají velice jistou a nebojácnou povahu. Každý den chodí ven. Volní jsou jeden pejsek a dvě fenky.
 


 

9.10.2010  štěňátka mají měsíc, jsou velice pěkná a aktivní. Všechna mají velice jistou a nebojácnou povahu. Dnes byla poprvé venku. Žádný strach ani stres. Jsou krmena super prémiovým krmivem Royal Canin mini junior.
Štěňátka byla podruhé odčervena sirupem Drontal plus junior. Volní jsou jeden pejsek a dvě fenky.

 

30.9.2010

štěňátka mají 3 týdny, všichni jsou stále váhově
 vyrovnaní a výborně prospívají.

Štěňátka byla poprvé odčervena
sirupem Drontal plus junior.

Volní jsou dva pejskové a dvě fenky.

 

 

16.9.2010 štěňátka mají 1 týden, všichni jsou váhově vyrovnaní a výborně prospívají.
 

 

9.9.2010 se narodila štěňátka krásného trikolorního zbarvení. Máme 4 fenky a 2 pejsky, všichni jsou váhově vyrovnaní, jsou čilí a mají se k světu.

 

 

Pro více info a rezervaci můžete volat

 

..:: TEL   777 587 649 ::..