CHOVATELSKÁ STANICE  LIBAMI

Novinky | Úvod | Odkazy | Story | Memory | Kontakt | Juniorhandling | Krycí psi
Charakteristika plemen | Naši psi | Výrobky | Fotogalerie |  Štěňata

                                                                       štěňata - puppies 2016

                                               Chesapeake bay retriever  -  vrh R

29.2.2016 se narodila štěňátka vrhu R / the R litter puppies were born.

Plánovaný odběr - ready to go - 18.4. 2016                                  
CHOVATELSKÝ SERVIS

otec JCH Adey May´s Hey Jude  "Jack" ( NL )                       matka JCH Xanadu Tara for Libami ( USA)
        sire English version                                                                                                                     dam English version

     

 Jedná se o excelentní spojení importovaných jedinců. Oba jsou v našem majetku, takže známe jejich skvělé pracovní a povahové vlastnosti.  Je to opakované prověřené spojení, ze kterého byla krásná a vyrovnaná štěńátka, některá se pyšní titulem Šampion krásy i výkonu a především čistými klouby a pevným zdravím. Všechna štěňátka z tohoto spojení měla vždy DLK a DLK 0/0! Jedná se např. o opakování vrhu H. Z tohoto spojení je např. i Hippy Jack Libami, nejlepší CBR České Republiky loňského roku v kategorii Výkon i na poli výstavním nebo Iggy Tara Libami, služební pes Policie CR - vyhledávání drog, omamných látek apod.
Jack pochází z Nizozemí z prestižní chovatelské stanice Adey May´s, která je založená na linii Dunnel´s, což je linie americké chovatelky, která se zabývá chovem chessies již celá desetiletí a svým věkem se blíží devadesátce. Adey May´s odchovy disponují absolutně zdravými klouby a výborně drží tuto vlastnost u svých potomků, což se nám velice osvědčilo v předcházejícím chovu. Jack je nádherný pes, výborné stavby těla. Je to pes s vynikající chutí do práce. Pracuje jako aktivní lovecký pes, je to základní pes mysliveckého sdružení. Je nositelem titulu Juniorchampion. Je to krásný, zdravý a silný pes velice jisté povahy.
Tara
pochází z USA, je importovaná z Texasu. Má rovněž skvělý exteriér, je rovněž nositelkou titulu Juniorchampion. Její absolutní předností je její nesmírně kvalitní srst, která je pro toto plemeno zásadní a také její výborné úhlení. Chtěli jsme do chovu kvalitní fenu ze země původu. Američtí jedinci vynikají především skvělým úhlením, které je nezbytné pro lehký a aktivní pohyb a velkou výdrž. Její matka Ivy vyhrála mnohokrát titul BOB a dosáhla neskutečného úspěchu na nejprestižnější výstavě ve Westminsteru, kde zvítězila v poli 32 šampionů. Tara je rovněž jako Jack lovecky vedena, je neúnavná, má vynikající nos. Na svých zkouškách byla hodnocena jako fena s vynikající chutí do práce!
Absolutní nepříbuznost rodičů a jejich linií je nezbytná pro absolutní zdraví štěňátek, neboť pouze široký genofond a velká genová variabilita je základem zdravého potomstva.

Z tohoto vrhu očekáváme absolutně zdravé a vitální jedince jedinečného exteriéru s vynikajícími pracovními vlohami.
Štěňátka budou vhodná jak pro výstavy a chov, tak i pro rodinný život. 
 

It's an excellent combination of individuals of foreign lines. Jack comes from the Netherlands from the prestigious kennel Adey May's, which is based on a line Dunnel's, an American breeder lines, which deals with farming chessies for decades, and its age is close nineties. Adey May's progeny have absolutely perfectly healthy joints and holding this property for their offspring. Jack is a beautiful dog, great physique. It's a dog with an excellent taste for work. Works as an active hunting dog. He received the title of Junior Champion. Tara also has a great exterior, we wanted to breed a quality dog from the country of origin. American individuals stand above all great angulation, which is necessary for light and active movement and great power.
Absolute outcross parents and their line is an absolute essential for the health of puppies, since only a broad gene pool and a large gene variability is the basis of healthy offspring.  Puppies will be suitable for exhibition and breeding, as well as for family life.

Pro lepší orientaci je barva obojku shodná se jménem štěněte v tabulce - The puppy’s name in the tab is marked by the collar’s colour it wears

 
"RAÚL"
Raúl Gonzales Blanco Libami 
pes - male    

"ROBERTO"
Roberto Carlos Libami 

pes - male    
"RUN RUN"
Run Run Shaw Libami
pes - male  export the Belgium  
"RYAN"
Ryan Getzlaf Libami 
 
pes - male    

"RACHEL"
Rachel McLish Libami 

fena - female    

 

28.3.2016  4 týdny

 

20.3.2016  3 týdny

 

6.3.2016  6 dní

 

29.2.2016  se narodilo 5 štěňátek krásných barev.
Máme 4 pejsky a 1 fenku. Porod proběhl hladce, Tara je zcela v pořádku a ve vynikající kondici.
Všechna štěňátka jsou silná s porodní váhou kolem 500 g.

Today were born 5 beautiful puppies wonderful colors.
We have 4 males
and 1 female. The birth went quickly and smoothly, Tara is
doing very well.
 


 

 

 

 

 

..:: TEL   777 587 649 ::..

Více informací o rezervaci štěňátka - more information about reservation ZDE - HERE